47lb730 a moze 47l7453

mexik

New member
Witam,
Szukam opinii od uzytkownikow na temat tv LG. Zastanawiam sie nad tymi 2 tv i sam juz nie wiem bo malo jest porowanan wiec potrzebuje rady od uzytkwników czy warto te lg kupic. Jaki jest obraz bo z tego co widzialem w sklepie bo bardzo naturalny i mily dla oka nie razacy nie jak w samsungach nowych. Jak tam z ogladaniem w ciemnych pomieszczeniach czy obraz nie robi sie gorszy?? Jak wam dziala caly system a szczegolnie przelaczanie na dvb-t czy jest sprawne czy trwa wieki. I ogolnie czy polecilibyscie ten tv. Za wszyskie rady z gory dziekuje ps. jest to pilne bo tv chcalem kupic dzis lub jutro
 

mexik

New member
Czyzby nikt nie mial stycznosći z lb730 lub lb731 i sie nie wypowie??. Nie tu zlych odpowiedzi a kazda podpowiedz dla mnie jest cenna
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Nie wiem czy to tobie odpowiadałem ale mam 47L7453 i jestem bardzo zadowolony. Naturne kolory, równe podświetlenie, b.dobrze współpracuje z kompem. Świetny dźwięk i skalowanie SD. . Chcę zmienić na 55 cali i jeśli jesteś zainteresowany to napisz na priv. Kupiłem skalibrowany u KIKI-ego 4 miesiące temu.

Jeśli chodzi o LG to jest podobny ale nie ma strefowego wygaszania jak TOSHIBA.

Pozdrawiam
 

mexik

New member
dzieki za odpowiedz. Juz mi pisales ze jestes zadowolony z toshiby w innym poscie ale ja do konca przekonany nie jestem wiec chcialem jeszcze uslyszec co maja dopowiedzenia osoby ktore uzytkowaly LG tv.
 
Do góry