47LA740 i brak obrazu w Skype

tlx

Member
Witam
Posiadam LG 47LA740 podczas rozmowy poprzez Skype nie widzę rozmówcy, wyświetla się tylko ikona Skype. Natomiast ja jestem widoczny przez wszystkich. Sprawdzałem z różnymi urządzeniami.
mam soft 03.20.30.
 

Krzysiek1024

New member
Kamera tak, ale Skype to już nie jest od LG. Ja miałem takie problem pod Windowsem 8, podczas rozmowy nie można było włączyć obrazu z kamery wewnętrznej laptopa. Kamera na pewno działa?
 

tlx

Member
Kamera tak, ale Skype to już nie jest od LG. Ja miałem takie problem pod Windowsem 8, podczas rozmowy nie można było włączyć obrazu z kamery wewnętrznej laptopa. Kamera na pewno działa?

co ma do tego kamera?
przecież napisałem że nie widzę dzwoniącego, siebie na podglądzie i w ustawieniach widzę.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Czy wszyscy posiadacze modelu 47LA740 mają ten problem? Jak wszyscy, to czekać na aktualizacje firmware lub aplikacji. Jak tylko ty, to przywróć ustawienia fabryczne w TV lub aplikacji. Ewentualnie zainstaluj jeszcze raz aplikacje.
 

tlx

Member
Czy wszyscy posiadacze modelu 47LA740 mają ten problem? Jak wszyscy, to czekać na aktualizacje firmware lub aplikacji. Jak tylko ty, to przywróć ustawienia fabryczne w TV lub aplikacji. Ewentualnie zainstaluj jeszcze raz aplikacje.


przywrócenie do ustawień fabrycznych robiłem, a jeżeli chodzi o update to czekam cierpliwie na nowy soft;)
gdzie znowu na stronie LG jest archiwum z błędem crc
 

tlx

Member
Czy Skype ma minimalne wymagania odnośnie prędkości internetu?
Przy której dopiero załącza obraz od rozmówcy? (mnie każdy widzi bdb)
 
Do góry