46w5810 vs 46w5500

skwieradee

New member
Witam... nie chodzi mi o jakieś skomplikowane porównania tylko co Panowie ze względu na doświadczenie byście polecali - a wiem, że te modele nie są nowe więc na pewno ktoś już zdążył z nich być lub nie zadowolonym. O 5810 nie znalazłem prawie nic na forum, mogę go zakupić za 650 funtów ale model wystawowy bo w anglii sony zawiesiło już ich produkcje, z 5 letnią gwarancją i Pan powiedział, że od początku stycznia chodzi ok 8h dziennie w sklepie. W5500 to już w ogóle nie ma szans żebym dostał w sklepie, chyba że średnio zaufane internetowe. Zastanawiam się czy wogóle jest sens porównywać skoro oba są ponoć świetne. Z góry dzięki.
P.S. Jak można to prosiłbym o porade jak sprawdzić ile tv faktycznie grał od początku bo dane jakie mi podał pan sprzedawca są średnio profesjonalne :D
P.S.2. Może ktoś wie jak będzie na takim tv stroić telewizja na kartę?
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Na temat 46w5810 nie ma forum informacji bo z tego co się orientuje model nie był dostępny na polskim rynku... Osobiście nie brałbym modelu powystawowego bo nawet jeśli ilość godzin przepracowanych nie jest astronomiczna to pamiętaj, że chodził cały czas na najwyższym podświetleniu co nie wpływa pozytywnie na żywotność. Ile pracował możesz znaleźć w menu serwisowym.
 
Do góry