46vt vs 50vt

Bob Digital

New member
Czyli w mniejszym jest wiecej cukru w cukrze ?? Wachałem sie miedzy tymi dwoma wielkosciami i chyba zdecyduje sie na 46" bo jednak 50" to dosc sporo. Bałem sie czy 46 nie jest jakos zuborzony w stosuku do wiekszego brata a tu jednak jest odwrotnie :shock:. Z mkv raczej bede zadowolony a na 3d jakos mi nie zalezy bo uwazam ze to slepa uliczka. Wazne ze panel jest ten sam czyli uzyto szybszego fosforu. Dzieki za pomoc.
 

kwant

New member
Nowy soft może sobie poradzi z mkv ale 2D -> 3D sądzę że wymaga stosownego procesora obrazu.
W takim wypadku konwersja dotyczyłaby tylko nowych modeli. Chciałbym się mylić.
W poniedziałek zadzwonię sobie do panasa - pytanie czy odpowiedź (może nawet satysfakcjonująca) będzie wiarygodna.
Celuję w 50". Wolę 50 bez konwersji droższą tylko o 300 zł od 46 z konwersją.
Gdyby konieczny był jednak nowy procesor to cena nowego modelu może zadecydować o wyborze.
 
Ostatnia edycja:

kwant

New member
Dzisiaj dzwoniłem do panasa. Konsultantowi nie było nic wiadome na temat nowych możliwości związanych z nowym softem. Też wyraził przypuszczenie, że możliwość konwersji 2d/3d musiałaby być związana "ze zmianą elektroniki". Czy odpowiedź konsultanta jest wiarygodna - tego nie wiem. Wiem, że niejeden dziennikarz pisze totalne bzdury więc relacja o targach w Zagrzebiu też nie musi być wiarygodna.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Dzisiaj dzwoniłem do panasa. Konsultantowi nie było nic wiadome na temat nowych możliwości związanych z nowym softem. Też wyraził przypuszczenie, że możliwość konwersji 2d/3d musiałaby być związana "ze zmianą elektroniki". Czy odpowiedź konsultanta jest wiarygodna - tego nie wiem. Wiem, że niejeden dziennikarz pisze totalne bzdury więc relacja o targach w Zagrzebiu też nie musi być wiarygodna.

Kwant to Panasonic organizował konferencję nie dziennikarze :shock: a co do konsultantów to nie jeden forumowicz jest lepiej na bierżąco poinformowany niż oni:p Mnie osobiscie nie wydaje się aby Panasonic pozostawił swoje top modele bez tych mozliwosci poczekamy z miecha będzie wiadomo
 

Antałek

New member
Dzisiaj dzwoniłem do panasa. Konsultantowi nie było nic wiadome na temat nowych możliwości związanych z nowym softem. Też wyraził przypuszczenie, że możliwość konwersji 2d/3d musiałaby być związana "ze zmianą elektroniki". Czy odpowiedź konsultanta jest wiarygodna - tego nie wiem. Wiem, że niejeden dziennikarz pisze totalne bzdury więc relacja o targach w Zagrzebiu też nie musi być wiarygodna.

Zatem co z tego wynika. Po pierwsze to kto to jest konsultant. Odpowiadam, konsultant to taki ktoś co wie dużo o tym co zostało wyprodukowane. Nic nie wie co będzie produkowane bo on jest od tego co już jest a nie co będzie. O tym co będzie to należy zapytać wróżki. Ona wie co będzi e a nie wie co było. I mamy komplet.
Ale na poważnie, nie wiem czy rzeczywiście jest warto czekać na transpozycję 2D na 3D raczej do tego potrzeba pomysłu i plastyka a nie bezmyślego kwałka drutu (bez obrazy układy scalone). Nie wierzę że automat dobrze odda głębię i przestrzeń. Ja nie czekam na poprawę softu w moim telewizorze. A mam 50 VT20E i co z tego.
 

pedross

New member
czekamy na oprogramowanie do naszej 50ki i tyle :)

Google Tłumacz:

Tłumaczenie (chorwacki > polski)
O 3D TV Panasonic plazma jest wszystko zostało powiedziane w naszej opinii obu modeli dostępnych obecnie, a my po prostu podać fakt, że model GT20 jest dostępna tylko w przekątnej 42 "(107cm) i ma zdolność do konwersji obrazu 2D do 3D, podczas gdy model jest dostępny w VT20E przekątnej 42, 46, 50 i 65, zauważając, że 42 i 46-calowe modele 2D do 3D, konwersji i możliwość odtwarzania materiałów wideo MKV. 50 "i 65" przekątnej modeli VT20, który wyszedł przed przedstawieniem GT20 model, otrzyma wsparcie dla kontenera MKV i 2D do 3D konwersji za pomocą aktualizacji oprogramowania.

pzdr. Dross
 
Do góry