46TL938 - kilka pytań po zakupie

bikuss

New member
Witajcie
kupiłem ten TV i ogólnie jestem zadowolony, musze tylko jakos w końcu poustawiać obraz tak żeby kolory były naturalne ale nie blade i będzie extra :)
ale co do pytań:
- włączam YT na moim smartphonie i zeby to udostępnić na Tv muszę wejść w smart, potem w YT i dopiero działa - u ojca w samsungu i znajomych w LG nawet jest włączona kablówka to mogę udostępnić YT z tel na TV... czy tutaj też tak się da?
dodatkowo dlaczego połowa filmów z YT nie mogę udostępnić z komórki? piszę że moj TV nie może odtworzyć tego pliku :(

- dlaczego przy udostępnieniu z PC przez serwer DLNA część Divix'ów działa a część nie może zdekodować? pisze że błąd przy odtwarzaniu multimediów... przez USB nie próbowałem

z góry dzięki za odpowiedź.
 

bikuss

New member
w tym problem że one są sparowane ale zgadują się tylko jak na TV jest włączony YT, a jak oglądam normalnie TV to telefon go nie widzi, a przy LG czy samsungu normalnie widział nawet bez parowania.


a czy w nim jest opcja udostępnienia tego co na nim jest odtwarzane, bo w samsungu widziałem taka opcje że mogłem na telefon udostępnić to co leciało na TV (z kablówki)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Z tego co wiem Toshiba nie wspiera wysyłania obrazu na ekran pośredni, przynajmniej mi się to nigdy w oczy nie rzuciło.
 

bikuss

New member
jakie ten TV ma codeki? bo mkv czyta, ale już zadnego avi w xvid'zie nie chce odczytac ani po dlna ani z usb :/ a w takim formacie mam wiekszosc filmow i pozostaje nadal kabel hdmi do lapka przez caly salon :/
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Po aktualizacji na sklepie TV śmigał nawet pliki .avi i .divX po kilka GB w HD. polecam sprawdzić aktualizację.
 
Do góry