46SL833 Resolution Plus problem

bartekss

New member
Zrobiłem aktualizacje systemu telewizora (z pendriva...plik ze strony toshiby) i w informacji o systemie mam ten upgrade. W instrukcji telewizora na stronie 24 tej instrukcji pdf z neta jest, że w ustawieniach media player jest zakładka divix... Ja jej nie mam mimo upgrade systemu. Wydaje mi się, że brakuje mi kodeków,nawet fotek nie widzę. Zwyczajnie widzę, że mi brak ustawień w TV do divix.
Dzwoniłem do Warszawy ale tam dopiero wyślą pytanie do Toshiby :) Jednym słowem wsparcie Toshiby to fikcja(niestety brak kompetentnych osób a gdzie jest infolinia nie wiem) Telewizor sam w sobie jest ekstra tylko niech znajdzie się osoba która wie o co chodzi

Witam, proszę o opis jak trzeba wykonać poprawnie aktualizację.
Próbowałem zgodnie z instrukcją (str. 59) wgrać aktualizację ale nie mam aktywnej opcji "Szukaj nowego oprogramowania",
Menu -> Konfiguracja -> Ustawienia systemu -> Aktualizacja oprogramowania -> Aktualizacja Over-the-air -> Szukaj nowego oprogramowania

Natomiast w sieci znajduję aktualizację ale nie może jej zainstalować (wystąpił błąd, spróbuj później...)

Posiadam aktualnie wersje 19.1.30.10 z 24 maja 2011- 15:14:00 FW13

Po podłączeniu sygnału tv opcja stała się aktywna, jednakże podczas szukania nie znajduję pendrive z sterownikami.
Pendrive sformatowałem na FAT, a sterowniki to eu11ats5.prg z strony Toshiby
 
Ostatnia edycja:

ssobie

New member
Witam, proszę o opis jak trzeba wykonać poprawnie aktualizację.
Próbowałem zgodnie z instrukcją (str. 59) wgrać aktualizację ale nie mam aktywnej opcji "Szukaj nowego oprogramowania",
Menu -> Konfiguracja -> Ustawienia systemu -> Aktualizacja oprogramowania -> Aktualizacja Over-the-air -> Szukaj nowego oprogramowania

Natomiast w sieci znajduję aktualizację ale nie może jej zainstalować (wystąpił błąd, spróbuj później...)

Posiadam aktualnie wersje 19.1.30.10 z 24 maja 2011- 15:14:00 FW13

Ściągnij soft ze stronki:
Toshiba-OM.net
Wgraj na pena i postępuj wg instrukcji na powyższej stronie(przeczytaj dokładnie).
Ale nowsza wersja nic nie zmienia - przynajmniej ja nie widzę widocznych różnic.
A aktualizacja online jest niedostępna. Wywala błąd.

Pozdrawiam
 

bartekss

New member
Ściągnij soft ze stronki:

Wgraj na pena i postępuj wg instrukcji na powyższej stronie(przeczytaj dokładnie).
Ale nowsza wersja nic nie zmienia - przynajmniej ja nie widzę widocznych różnic.
A aktualizacja online jest niedostępna. Wywala błąd.

Pozdrawiam

Udało się, nie chciała mi się otworzyć wcześniej ta instrukcja.
Myślałem, że w nowszej wersji będzie dostępne dtv w Polsce, aktualnie mam wybrane Niemcy. Trzeba czekać dalej w takim razie.

Dziękuje i pozdrawiam
 
Do góry