46PFL9705H - problem z obrazem

accu

New member
Bez reklam
Witam . Lolek126 , też oczywiście można tak jak piszesz pobrać plik .zip aktualizacji oprogramowania telewizora z oficjalnej strony internetowej Philips tj.kliknąć strzałkę download w lewym górnym rogu ekranu i zapisać plik z najnowszym uaktualnieniem oprogramowania telewizora do komputera , dwukrotnie kliknąć na plik ZIP i skopiować plik "autorun.upg "do głównego katalogu na urządzeniu przenośnej pamięci USB .Te punkty od 1-3 o których piszę są po to , aby system komputerowy zidentyfikował dane i poszukał czy są nowe dane do pobrania.:kom:
Pozdrawiam , :)
 
Ostatnia edycja:

tomsonek

New member
Hej Accu,
Jestem własnie po aktualizacji softu, ogarnąłem temat, nie było to specjalnie skomplikowane.
Wygląda na to, że pomogło, migotanie zniknęło.
Ale zastanawia mnie jedno - jak w telewizorze za 10 tys. pln soft może byc nie zaktualizowany? To jest chore... Gdyby trafiło na mojego ojca w życiu by nie ogarnął tematu... Czy Philips nie zdaje sobie sprawy z faktu, że nie każdy jest komputerowy?
 

accu

New member
Bez reklam
Hej Accu,
Jestem własnie po aktualizacji softu, ogarnąłem temat, nie było to specjalnie skomplikowane.
Wygląda na to, że pomogło, migotanie zniknęło.
Ale zastanawia mnie jedno - jak w telewizorze za 10 tys. pln soft może byc nie zaktualizowany? To jest chore... Gdyby trafiło na mojego ojca w życiu by nie ogarnął tematu... Czy Philips nie zdaje sobie sprawy z faktu, że nie każdy jest komputerowy?

Witam. Wspaniale, że aktualizacja ostatnia oprogramowania tv Philips pomogła , tak też myślałem , gdyż w jednym z podpunktów ostatniej aktualizacji było napisane , że poprawia rozruch telewizora , usuwając migotanie na starcie.
Tak jest , nie wszyscy znają się cokolwiek na rodzajach plików używanych w programach komputerowych i mają dostęp do internetu , ale to już "inna bajka".
Myślę , że lepiej mieć kłopoty na starcie" przygody", z nowym telewizorem niż w późniejszym okresie jego użytkowania , choć każdy błąd wykryty w nowym urządzeniu bardzo "wkurza".
Życzę dalszej , bezawaryjnej eksploatacji i zadowolenia z tego niewątpliwie bardzo dobrego telewizora Philips 46"9705H. Mogą się jeszcze pojawić pewne problemy z 3D, ale Philips pomału je rozwiązuje.

Pozdrawiam , :)
BTW, przygotowuję się do odsłuchu i zakupu odtwarzacza Luxman D-38u.:eek:k:
 
Do góry