46LE824 napisy z telegazety

Yak

New member
Witam

mam taki problem: jak włączam tv przez tuner cyfrowy kablówki to włączają mi się na dole napisy z telegazety z różnymi ogłoszeniami - np sprzedam dom.. Jak wyłączę tuner to tv automatycznie przełącza się na ATV i tam też pojawiają się te ogłoszenia.. wie ktoś o co chodzi ? kombinowałem z guzikiem od telegazety na pilocie od tv i tunera i nic :/

Ps. wymyślił ktoś już rozwiązanie na te trzaski z obudowy od tv ??

Pozdrawiam
 

Yak

New member
Pomocy :/

Dodam że jak włączam tv wieczorem np na wiadomościach na jedynce to lecą mi napisy to co mówią - pewnie opcja dla niesłyszących to jest. W dekoderze od kabłówki mam to powyłączane, a w opcjach tv nie widzę opcji żadnej dla nie słyszących ;/ Teraz na filmi na TVN jest tylko opis "Test napisów listy dialogowej" a na innych polskich programach są te ogłoszenia np budowlane.

Proszę o pomoc ;/
 

Andy534

New member
wymyślił ktoś już rozwiązanie na te trzaski z obudowy od tv ??
Kilka razy sie spotkalem z opinia o trzaskaniu obudowy i sam nie wierzylem w to dopuki nie kupilem Sharpa ze to moze byc takie uciazliwe w szczegolnosci po wylaczeniu TV. Zupelnie przypadkowo zalatwialem inny problem w serwisie i technik wpomnial o tej wlasnosci Sharpa. Poradzil mi aby troche poluzowac z tylu obudowy wszystkie sruby. Poluzowalem o 1/8 obrotu i mam wrazenie ze to juz nie jest az tak dokuczliwe. Za kilka dni bede mogl na 100% potwierdzic bo poprzedniej nocy szybko zasnalem :)
Wczesniej nieprzyjemne trzaski trwaly chyba z godzine po wylaczeniu.
 

Siemiono

New member
Kilka razy sie spotkalem z opinia o trzaskaniu obudowy i sam nie wierzylem w to dopuki nie kupilem Sharpa ze to moze byc takie uciazliwe w szczegolnosci po wylaczeniu TV. Zupelnie przypadkowo zalatwialem inny problem w serwisie i technik wpomnial o tej wlasnosci Sharpa. Poradzil mi aby troche poluzowac z tylu obudowy wszystkie sruby. Poluzowalem o 1/8 obrotu i mam wrazenie ze to juz nie jest az tak dokuczliwe. Za kilka dni bede mogl na 100% potwierdzic bo poprzedniej nocy szybko zasnalem :)
Wczesniej nieprzyjemne trzaski trwaly chyba z godzine po wylaczeniu.

To nie pomoże. Niejeden z nas już tego próbował i to nie tylko luzował śruby odbudowy, ale również śruby wewnątrz odbiornika. Wkrótce zapewne odkryjesz również, że trzaski po wyłączeniu nie trwają godzinę czy dwie lecz potrafią być słyszalne nawet po 6 godzinach!
 

Yak

New member
To nie pomoże. Niejeden z nas już tego próbował i to nie tylko luzował śruby odbudowy, ale również śruby wewnątrz odbiornika. Wkrótce zapewne odkryjesz również, że trzaski po wyłączeniu nie trwają godzinę czy dwie lecz potrafią być słyszalne nawet po 6 godzinach!

Dzwonilem na infolinie sharpa w sprawie moich klopotow. Problem ogloszen został rozwiązany a co do trzasków to mily pan powiedział że wszystkie osoby z takimi problemami powinni zglaszać się na ich infolinii i zostawiac swoje dane. Podobno w fabryce pracują nad tym problemem i jak tylko znajdą jakieś rozwiazanie to beda oddzwaniac do ludzi.

Pozdrawiam
 

K.M.Bak

New member
Na te trzaski to krew zalewa... Co ciekawe mam wrażenie (na 99%), że obudowa z tyłu telewizora (jak był nowy) to była płaska... A teraz jest pofalowana! Widać to pod światło i czuć jak się ręką przejedzie. To ewidentna wada fabryczna. Teraz Panowi z Torunia powinni do każdego z nas z domku przyjechać i wymienić sprzęt na nowy! Kuźwa wkońcu to nie TV za 500 zł...
 
Do góry