46d5500 YouTUBE

juzeg76

Member
MAm pytanie odnosnie YT wiekszosc filmikow zacina mi sie co chwila , zanika głos , polaczenie bezprzewodowe orginalnym adapterem , łacze 100 Mb z UPC , pozostale aplikacje chodza raczej dobrze czasami scina VodTVP . CZy tez macie takie problemy ?? ewentualnie co mozna gdzies poprawic zeby to wyeliminowac ????
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Jak masz taką możliwość to sprawdź na routerze z jaką prędkością jest zsynchronizowany z adapterem (np. 54,75,150,300mbit), jaką masz silę sygnału. W tym czasie jak się zacina film na TV, sprawdź na komputerze jak się odtwarza ten sam filmik, wyeliminujesz problem serwisu.
 

juzeg76

Member
Jak masz taką możliwość to sprawdź na routerze z jaką prędkością jest zsynchronizowany z adapterem (np. 54,75,150,300mbit), jaką masz silę sygnału. W tym czasie jak się zacina film na TV, sprawdź na komputerze jak się odtwarza ten sam filmik, wyeliminujesz problem serwisu.

sila sygnalu maksymalna , na laptopie nic sie nie zacina , router dir 615 , zainstalowalem jeszce raz widget YT ale nadal przycinki zaniki glosu , dziwna sprawa . W TVN Player czy TubaTV materialy w HD ida bez problemu , dziwne to troche
 

dlugasek79

New member
Witam mam ten sam problem jak i wielu użytkowników również na zagranicznych forach jest opisywany nie jest to problem naszego internetu lecz aplikacji you tube jak na razie brak rozwiązania tak na marginesie aplikacja nYouTubeHD3D kiedyś odtwarzała filmiki w hd teraz tego nie robi nie wiedząc czemu
 
Do góry