46 cali do 3600

fearer

New member
Cześć. Proszę o pomoc, bo odnaleźć się samemu w tych wszystkich modelach to chyba już nie sposób.
Poszukuję TV około 46" ze względu na odległość 3metrów od TV.
50" trochę cenowo wychodzą chyba za drogo a tańsze są zapewne słabszej jakości, ale ciężko mi oceniać.
Chciałbym zmieścić się do 3600-3700zł.
Jakieś bajery sieciowe mogą się przydać, ze względu na obecnie podłączony komp pod telewizor i drugi komp jako serwer plików, oba połączone po wifi.
Rzucił mi się w oczy LE46C650, ale nie wiem ile prawdy w nieprzychylnych opiniach o ich matrycach. Nie wiem jak z bajerami sieciowymi w plazmowych Panasonicach i czy warto inwestować w model S20, bo G20 trochę drogi?

Preferowana wielkość matrycy: 46"
Odległość od ekranu: 3-3,5m
Preferowana technologia: bez konkretów albo Plazma albo LCD
Sygnał: VECTRA analogowa i sporo filmów z komupa podłączonego do TV po kablu, drugi komp jako serwer plików połączone przez router/wifi ... po zmianie TV pewnie VECTRA z kilkoma programami HD
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy: Wieczór
Obecny telewizor: CRT Grundig 32"
Ulubiony program: filmy, informacyjne.

Z bajerów sieciowych to chyba jeszcze Sony coś proponuje?
 
Ostatnia edycja:

fearer

New member
Z tego co poczytałem jeszcze na forum to w grę wchodzą z tego co widzę Samsung PS50C6500, LG 50PK760 i Panasonic TX-P50S20.
Ten ostatni chyba wypada jednak blado w kwestii multimediów. Czy to w miarę dobre typy, czy może jeszcze coś istotnego pominąłem a warte byłoby uwagi?
 

misterpawel

New member
Zapytaj Kiki'ego na forum albo na priv on Ci chyba najlepiej doradzi.

Ja przebrnąłem przez wszystkie interesujące mnie tematy w sprawie wyboru TV
i nawet nieśmiałbym komukolwiek doradzać (a szczególnie konkretnego modelu).
Im więcej wiem tym mniej potrafię podpowiedzieć.
Jest tu taki ciekawy artykuł plazma czy lcd - przeczytaj koniecznie.
Kwotę wydatku określileś (WAF? :) ), jeśli ma być pod komputer to chyba plazme trzeba odpuścić z tego co wiem.
ASK Kiki ANYWAY
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do takich potrzeb masz wymiennie:
Panasonic 50 S 20
Toshiba 46 SL 733
Sharp 46 LE 700 full led
 

fearer

New member
Dzieki za info.
Co do TV to tylko S20 w przystępnej cenie, a pozostałe już trochę za drogie. Co do kompa podłączonego do TV to raczej w celu oglądania filmów, nie grania, więc może coś z WiFi lub USB z możliwością odtwarzania MKV w tym przedziale by się znalazło? S20 chyba nie ma USB i WiFi?
 

fearer

New member
Ostatecznie padło na LE46C650. Trafiła się chyba niezła okazja, bo za 3400zł.
Sam TV z matrycą AA01 ... podświetelenie ekranu z prawej strony zdecydowanie za mocne, ale poza tym jak dla mnie to pięknie.
W końcu człowiek czuje się jak w kinie.
 
Do góry