46 A656 jak był zapakowany ?

panorafix

Member
mój 37 miał wszystkie naklejki i folie na stopce ale obudowa porysowana na dole i u góry,doszedłem do wniosku,że tv był wyjęty z pudła nie wiem w jakim celu i wsadzony z powrotem a rysy są od tych styropianów bo był źle przykryty folią.Po pierwszym uruchomieniu pytał się o tryb czy sklepowy czy domowy.
 

manfred1

New member
audioza napisał:
U mnie naklejki były, ale instrukcji PL nie bylo (chyba w żadnym samsungu 656 nie ma). Jeśli tv nie byl wyjmowany z pudla to powinien mieć dwa pasy spinające pudło w kolorze bialym o szerokość coś ok 2cm
U mnie byłą gruba książka i w niej rozdział po polskiemu natomiast nie było żadnych pasów spinających.
 

piter-07

New member
u mnie instrukcja był jedną dużą książką w której był także rozdział po polsku .
A co do plastikowych pasków zabezpieczających to też miałem .
 
Ostatnia edycja:

magic79

New member
W moim LE37A551 również nie było naklejek,podstawa zafoliowana,na całości gąbka.Przegięcie natomiast było z instrukcją,gruba książka niestety bez języka polskiego i w dodatku......do serii 4.Telewizor odbierałem prosto z magazynu i były tam setki Lcd ale wszystkie bez pasków zabezpieczających.Co więcej w czasie odbioru przyjechał tir z dostawą i w nim pudła również były bez pasków.Produkcja - Made in Hungary
 
Ostatnia edycja:

Seavolv

New member
U mnie tak jak pisałem wcześniej na LE40A656 nie było naklejek, folia na podstawie była przyklejona, pudełko opasane paskami, gruba książka instrukcji obsługi w tym PL, pilot od tv zapakowany w folie, baterie zapakowane osobno, sprawdzałem w menu serwisowym licznik godz. pracy tv pokazywał poprawną wartość, tv made in slovakja.
 

bronet

New member
U mnie LE46A656 nie było naklejek, folia na podstawie była przyklejona, pudełko opasane białymi paskami, gruba książka instrukcji obsługi w tym PL, pilot od tv zapakowany w folie, baterie zapakowane osobno, made in slovakja.

Jak post wyżej ;]
 

manfred1

New member
Seavolv napisał:
sprawdzałem w menu serwisowym licznik godz. pracy tv pokazywał poprawną wartość, tv made in slovakja.


A mógłbyś mi powiedzieć jak to zrobić czekam na nowy lcd i nie chciałbym si znowu denerwować i dochodzić czy nowy czy stary . Za co Ci będe serdecznie wdzięczny
 

Seavolv

New member
Telewizor w stanie czuwania i wciskasz po koleii na pilocie "info", "menu", "mute", "power" i tv powinien się odpalić z menu serwisowym

10112_1.JPG

 

bronet

New member
A jak u was ze śrubami z tyłu tymi do wieszaka sa czarne ? bo u mnie tak jakby nie dokonca byly pomalowane hmm albo odłuskana farba od przykrecania ? jak jest u was ?
 

panorafix

Member
no właśnie u mnie nie ma żadnych śrub do wieszaka i nie było,a tv mam zamiar powiesić na nowym mieszkaniu na uchwycie i śruby by się przydały.Myślałem,że to te same co od stopki ale w komplecie jest zaślepka na stopkę przykręcona na 2 śruby więc mi ich zabraknie.
 

piter-07

New member
Tak śruby powinny być wkręcone z tyłu ale chyba tylko w wersji 46 cali i faktycznie są takie nie do końca czarne ale one tak mają sprawdzałem w MM i Saturnie.
A co do licznika godzin to można go i tak resetować kiedy się chce i znów licznik będzie szedł od zera tak sam po aktualizacji softu licznik się kasuje chyba samsung ma tu jakiś błąd.
 

Lord Rayden

New member
Pasy białe zamykające pudło u mnie były. Folia na podstawie też. NAdal tam jest ;) .

Dziś po rozmowie na GG sprzedawca mojego TV podrzucił mi instrukcje po polsku do 656. Ale...to nie orginalna książka tylko wydruk z pdfa, z okładkami :hmm:
 
Ostatnia edycja:

Damass

New member
Witam,

Opiszę swój przypadek i proszę abyście się przyjrzeli swoim TV.
40A656 kupiony w sklepie internetowym AGD Opole dostawa następnego dnia.
Po wyjęciu z kartonu oczywiście nalepki na obudowie i podstawie pilot zafoliowany drukowana instrukcja itd.
Po 5 minutach oglądania zauważyłem, że TV jest przechylony na lewą stronę w kierunku wyjść bocznych.
Zmierzyłem wysokość z obu stron od komody do górnej krawędzi i okazało się, że różnica wynosi 1cm.
Nad TV wisi głośnik centralny, który powodował, że było to jeszcze bardziej widoczne.
Telefon do sklepu propozycja wymiany na inny egzemplarz, co nie za bardzo było mi na rękę, ponieważ
ten ma równo podświetlaną matrycę, brak pikseli i ogólnie jestem zadowolony.
Zadzwoniłem na infolinię Samsunga Pan przyjął zgłoszenie następnie skontaktował się ze mną miejscowy serwis,
który stwierdzil, że już mieli taki przypadek i należy wymienić wadliwą podstawkę.
Po 2 tygodniach zjawiło się dwóch panów z nową zafoliowaną podstawą wymienili i teraz jest już ok.
Oczywiście zastrzegłem od razu, że godzę się na to pod warunkiem, że nie będzie żadnego wpisu w kartę gwarancyjną.
W innym wypadku wymieniam TV w sklepie.

ps. przepraszam za przydługawy post i czekam na wasze spostrzeżenia

Pozdrawiam
Damass
 
Ostatnia edycja:

kobra21

New member
Mój 40A656A -pasy spinające karton,brak nalepek,ekran w gąbce i folii,podstawa przykręcona oklejona w folii,pilot w zamkniętym worku, instrukcja + gwarancja również.Po wstępnym zapoznaniu sie z TV, menu serwisowe -1 godzina pracy.
 

pestkos

New member
kobra21 napisał:
Mój 40A656A -pasy spinające karton,brak nalepek,ekran w gąbce i folii,podstawa przykręcona oklejona w folii,pilot w zamkniętym worku, instrukcja + gwarancja również.Po wstępnym zapoznaniu sie z TV, menu serwisowe -1 godzina pracy.
-mój wczoraj doszedł tak samo zapakowany itd. z AGITO
 

czapa62

New member
piter-07 napisał:
Witajcie
Proszę o wasze doświadcze z rozpakowywania waszych telewizorów z serii A656 ja kupiłem 46 cali i po pierwszych chwilach zachwytu mam obawy czy telewizor jest na 100 procent fabrycznie nowy .
Po rozpakowaniu brak było naklejek reklamowych na ramce tej w lewym górnym rogu z danymi telewizora było brak jak i naklejki z innymi danymi w prawym górnym rogu której także nie było ponadto trelewizor był tylko w białej folii no i w kartonie dodatkowo patrząc pod kątem na ramce do okoła matrycy widać mikroskopijne ryski (czy ramka u Was była dodatkowo zabezpieczona folią ?) jedynie podstawka była zafoliowana więc mam podejżenia czy lcd gdzieś nie świecił na ścianie w sklepie . Niestety przed sprawdzeniem godzin świecenia matrycy zaktualizowałem soft i zegar się skasował chyba że jest może w innym miejscu w menu serwisowym możliwość sprawdzenia godzin .
Dlatego będę wdzięczny za wasze doznania z rozpakowywania kartonów po zakupie .
Mam nadzieję że moje podejżenia są nietrafne bo mam już dość jazdy za LCDkiem .
dzięli za odpowiedzi
Pozdro.:)
hello!
tydzień temu kupiłem samsunga 37" serii 656. był przykręcony do podstawy. na ramie żadnych nalepek, ale też i żadnych rys:) na podtswie naklejona folia,na telewizor naciągnięty "pokrowiec" foliowo-piankowy. reszta akcesoriów w workach z grubej folii. manual zaczyna się od instrukcji montowania telewizora na podstawie. zadzwoniłem do sprzedawcy (sklep inetrnetowy "komputroni" w gdyni). twierdzi,że wszystkie samsungi od 37" w zwyż są dostarczane z przykręconą podstawą. jak wspomniałem - mam go tydzień i jak na razie - działa ok.
nara
 
Do góry