46 - 52 cale - konieczna dobra współpraca z PC

cezy001

New member
  • Rozmiar 46-52 cale. Mam około 3,5 metra do TV.
  • Dobry obraz w SD z satelity. Aktualnie Polsat Cyfrowy (jak będzie dobry w SD to HD nie będzie kłopotu na pewno). Świadomie piszę dobry a nie bardzo dobry bo drobne wady w tej kwestii zniosę jak mężczyzna ;).
  • Bezproblemowa współpraca z PC i konsolą – ten temat to horror szczególnie w kwestii PC. Mało, kto to testuje, w sklepie nie da się sprawdzić a dokładna lektura instrukcji jest zazwyczaj miażdżąca. Np. ostatnio czytałem o Sharp XL2 ten nowiutki model, który był na mojej krótkiej liście ma cytuję „ograniczoną zgodność z komputerem PC” i nawet po HDMI nie akceptuje 1920x1080. Jak mam nie akceptować to po co mi Full HD wolę HD Ready będzie bez „overscanu” no i PC będzie mógł być 2 razy słabszy / tańszy. Tutaj nie jestem pewien jak tryb 1080p/24p ma się do kwestii konsoli. Czytałem o tym, ale nie jestem pewien konkluzji. Tego punktu to mi chyba nawet prezentacja nie rozwiąże.
  • Komplet złącz (3 HDMI 1,3 – component - PC-in, cyfrowe audio-out). Uważam, że to kluczowe do używania TV w dłuższej perspektywie i znacznie ułatwia jego codzienne użytkowanie.
  • Cena do 10k chociaż najchętniej 8k
  • Pobór mocy – mniej niż 500W
  • Wife’s factor – no tutaj na pomoc nie liczę ;)

Poza ceną to na pierwszy rzut oka najnowsze plazmy Pioneer z serii 508 spełniają moje oczekiwania. Jak nie znajdę takiego co spełnia te warunki to będę czekał aż pionek stanieje.
Liczyłem na XL2 ale to co pisałem wyżej:
http://esupport.sharp.pl/html/om/index.php?StartRec=10&ListLimit=10&Lang=%&TemplateLang=pl&ProdLine=11&SortOrder=DESC&OrderBy=Title&SearchString=xl2
strona 38

Może Samsung 46F86 ?
Może PHILIPS 47 PFL 9732D ?
Może jednak jakaś plazma? (w PDP się słabiutko orientuję)

Co sądzicie?
 
Do góry