46-50 cali do 3000zł

KolejowyGłos

New member
Witam, poszukuję TV bogatego w funkcje multimedialne, problemem może być dość mocno nasłoneczniony pokój i ograniczony budżet, najlepiej w kwocie 2700-2800zł, powiedzmy 3000max. Kwota, którą podaję to budżet ostateczny, musi być też wbudowane wifi i podkreślam że od boku wpada dość sporo słońca.

Skłaniałbym się ku półmatowej matrycy, o ile jeszcze takowe istnieją, z czasów, gdy sam poprzednio brałem LEDa 2-3 lata temu. Od tego czasu niestety dość mocno wypadłem z obiegu, jedyne co mi przychodzi do głowy z opcjami Smarta w tej kwocie to:

Samsung UE48H6400
LG 47LN575S

Co będzie oglądane? Filmy/seriale na równi ze sportem, sporo korzystania z aplikacji typu ipla i wszelkich tego typu internetowych, ale także sporo meczów piłkarskich.
Rozmiar 46-47 cali to absolutne minimum.
Za wszelkie wskazówki z góry dzięki, może ktoś ma jeszcze inny pomysł na TV...
 

prezy

New member
Bez reklam
Pojawia się pytanie na temat odległości w jakiej oglądasz tv oraz jaki głownie będzie odbierany sygnał.
Rzeczywiście w tej cenie to H6400 albo W829 (też fajnie gra).
LG bym odpuścił. Zastanawiałeś się może nad Panasonic'em?
 

KolejowyGłos

New member
Generalnie warunkiem postawionym przez nabywcę jest swobodny dostęp do multimediów z poziomu pilota i wbudowanego wifi, widzę że ten Samsung powinien mieć "szybszą" matrycę od LG, seria 6 nie wygląda źle, mimo, że jakoś do samej firmy nie jestem przekonany.
Sony nie dość że przekroczy budżet to nigdy z obsługi multimediów czy smarta dobrze nie zasłynął, przynajmniej z tego co pamiętam, nawet niektóre formaty przez usb miały problem.

3-3,5m max.
 
Ostatnia edycja:

KolejowyGłos

New member
Pozwolę sobie podbić, chciałbym cokolwiek wyjaśnić do końca tego tygodnia. 3-4 konkretne modele do obejrzenia wystarczą, z góry dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z dobrych modeli i to z matrycą natywną 100Hz masz Panasonica 47as650
Jak będziesz niebieski to zmieścisz się w klasie cenowej i masz wszystkie najważniejsze aplikacje.
Możesz też kupić Sharpa 50LE761 - dokupić dongla z Androidem i masz 900.000 funkcji na których Tobie zależy.
W pobliży masz:
Toshibę 47L7453 z tylnym podświetleniem strefowym Led
Philipsa 47 PFS7109 z ambilightem.
LG 47LB730
 
Ostatnia edycja:

KolejowyGłos

New member
Dzięki za odzew, ale generalnie chodzi o coś, co zamknie się z dostawą w 2,8-2,9 tys a nie bliżej 3,3-3,5. Znajdę coś sensownego?
H6400 i LB670V odpadają? W zasadzie temat powinien brzmieć TV PONIŻEJ 3 tysięcy, nie sprecyzowałem zbyt dokładnie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No właśnie te co podałem są 300 zł droższe ale mają najważniejszą rzecz - natywną matrycę 100Hz.
Zapewniam że warto dozbierać, bo to będzie kilka złotych miesięcznie dopłaty...
 

KolejowyGłos

New member
No właśnie te co podałem są 300 zł droższe ale mają najważniejszą rzecz - natywną matrycę 100Hz.
Zapewniam że warto dozbierać, bo to będzie kilka złotych miesięcznie dopłaty...

Temat rzeka, zawsze znajdzie się coś do czego warto dołożyć te 200-300zł, tylko, że tutaj już zaczyna się dokładanie od 2500-2600 ewentualnie lekko w górę, albo wcale. Mam nadzieję, że się rozumiemy, bardziej pytam, czy możesz cokolwiek polecić poniżej tych trzech tysięcy. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie to nie masz wyjścia. Wielkość ok.
Najtańsze i tak modele z matrycą 100Hz.
Możesz kupić 100 zł taniej ale przy tej wielkości pożałujesz decyzji i to szybko
 

firekage

New member
Bez reklam
Czyli w przedziale 2,5-2,6 w zasadzie nic nie polecasz, no to kiepsko :)

W tej cenie, z tego co pamiętam, da się kupić 50LE750 od Sharpa...ale...właśnie. Niby ma to 100Hz, o ile dobrze pamiętam, a obraz jest ładny, nawet bardzo, ale jakość wykonania nie powala (odstająca matryca od ramki) do tego dźwięk nie nadążał za obrazem...
 

KolejowyGłos

New member
Na Philipsa o którym była mowa sypie się taka krytyka za większość wadliwych matryc, że równie dobrze by można kupić jakąś Mantę, albo coś innego w Tesco :)
Raczej nikt normalny nie podejmie takiego ryzyka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Znam setki ludzi którzy zakupili Philipsa i zaręczam że to ludzie "normalni"
Zamów i poproś o sprawdzenie przed wysyłką.
 
Do góry