43PUS8818 - zniekształcony, metaliczny dźwięk

Chase

Member
Zgłosiłem do wsparcia technicznego, ale nie wiem czy skutecznie..... Otrzymałem tylko informację, że cofnięcie oprogramowania nie jest zgodne z licencją i że dział techniczny ma naprawić usterkę w kolejnej wersji oprogramowania.
@kiki jeśli mógłbym prosić o zgłoszenie tego dodatkowo Twoimi kanałami to bardzo proszę.

PS: Dla każdego kto kupi XXPUS8818 zalecam od razu wyłączenie aktualizacji automatycznych oprogramowania (które są domyślnie włączone)
 
Ostatnia edycja:

Marynarz58

New member
Zgłosiłem do wsparcia technicznego, ale nie wiem czy skutecznie..... Otrzymałem tylko informację, że cofnięcie oprogramowania nie jest zgodne z licencją i że dział techniczny ma naprawić usterkę w kolejnej wersji oprogramowania.
@kiki jeśli mógłbym prosić o zgłoszenie tego dodatkowo Twoimi kanałami to bardzo proszę.

PS: Dla każdego kto kupi XXPUS8818 zalecam od razu wyłączenie aktualizacji automatycznych oprogramowania (które są domyślnie włączone)
Witam
Ja zainstalowałem najnowszą aplikację 237.237 i nic takiego się nie działo wszystko było ok 65PUS8818
 

Marynarz58

New member
Zgłosiłem do wsparcia technicznego, ale nie wiem czy skutecznie..... Otrzymałem tylko informację, że cofnięcie oprogramowania nie jest zgodne z licencją i że dział techniczny ma naprawić usterkę w kolejnej wersji oprogramowania.
@kiki jeśli mógłbym prosić o zgłoszenie tego dodatkowo Twoimi kanałami to bardzo proszę.

PS: Dla każdego kto kupi XXPUS8818 zalecam od razu wyłączenie aktualizacji automatycznych oprogramowania (które są domyślnie włączone)
Witam
Ja zainstalowałem najnowszą aplikację 237.237 i nic takiego się nie działo wszystko było ok 65PUS881
 
pus8518 -
nigdy nie miałem podobnego problemu

oled718 - to samo.

Firmware 237.237 jest najnowszy.

Zawsze robię "pełny reset" po flashowaniu, aby nowy firmware działał poprawnie, a stary został usunięty z pamięci.
 

Chase

Member
pus8518 -
nigdy nie miałem podobnego problemu

oled718 - to samo.

Firmware 237.237 jest najnowszy.

Zawsze robię "pełny reset" po flashowaniu, aby nowy firmware działał poprawnie, a stary został usunięty z pamięci.

Mógłbym prosić o wyjaśnienie na czym polega ten pełny reset? W moim egzemplarzu z 237.237 wciąż jest problem z dźwiękiem.
 
Do góry