43PUS6401 jakie wrażenia ?

Cavallino

Banned
A propos modeli wchodzących do sprzedaży - czy Philips rezygnuje z modeli z dwoma tunerami?
Chodzi mi o sprzęt budżetowy, w okolicach 50 cali?

Bo widzę że następcy 7170 już nie mają tej funkcji....
 

Cavallino

Banned
Nic nie słyszałem. Ale też nie ma jeszcze pełnego info na ten temat. Nie warto zamienić na 7600, póki jeszcze są w ofercie ?! :)

Ale po co?
Soft w 7600 jest ten sam co w 7170, więc wszystkie bolączki które mam w 7170 też będą te same.
Nie zależy mi na dopłacaniu do wyższego modelu dla samego dopłacania, hardware'owo 7170 spełnia wszystkie moje potrzeby.
Gorzej z softem, który najchętniej sam bym poprawił, jeśli Philips nie potrafi, gdyby był open source.
 

flappyduck

New member
Takie czasy. W 2 wieki więcej się zmieniło technologicznie (niekoniecznie na lepsze) niż przez wcześniejsze 5 wieków :) Dzisiaj tylko żądza pieniądza. Większe, droższe, byle... znajomym :) W sumie racja, wymieniać na nowe lepsze :)
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ale po co?
Soft w 7600 jest ten sam co w 7170, więc wszystkie bolączki które mam w 7170 też będą te same.
Nie zależy mi na dopłacaniu do wyższego modelu dla samego dopłacania, hardware'owo 7170 spełnia wszystkie moje potrzeby.
Gorzej z softem, który najchętniej sam bym poprawił, jeśli Philips nie potrafi, gdyby był open source.

Tyle mówi instrukcja:

Oprogramowanie o otwartym
kodzie źródłowym

Ten telewizor zawiera oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym. Firma TP Vision Europe B.V. niniejszym oferuje możliwość dostarczenia, na życzenie, kopii kompletnego wykorzystywanego w
tym produkcie kodu źródłowego w przypadku pakietów oprogramowania chronionego prawem autorskim o otwartym kodzie źródłowym, dla których
zażądano takiej możliwości na podstawie odpowiedniej licencji.

Ta oferta jest ważna przez okres trzech lat od momentu zakupu produktu dla każdego, kto otrzymał tę informację.

Aby otrzymać kod źródłowy, należy wysłać wiadomość w języku angielskim na adres: . .

Intellectual Property Dept.
TP Vision Europe B.V.
Prins Bernhardplein 200
1097 JB Amsterdam
The Netherlands
 
Ostatnia edycja:

Cavallino

Banned
Hmmm, ciekawe to.

Czy mam rozumieć, że dotyczy to każdego fragmentu kodu w telewizorze?
I czy licencja umożliwia jego modyfikowanie, instalowanie i używanie w tv takiego zmodyfikowanego oprogramowania?

Orientuje się ktoś w jakim języku programowania wykonana jest lub może być aplikacja do epg i nagrywania?
 

flappyduck

New member
Ważne raczej, że staniał, z 3199 na 2999 :) Odnośnie aplikacji to czekam na taką, która pozwoli mi puścić szczura na ekranie, by zaskoczyć.. kogoś ;) A tak to jakich tu oczekiwać ?! :) Office ?
 
Do góry