43" do 1500zł, kanały informacyjne

theSpid3r

New member
Witam,
Poszukuję TV 43" do kwoty około 1500zł. Z miejsca wykluczam takie marki jak Manta, Kiano, Blaupunkt itp.. (chyba, że naprawdę warto)
Telewizor będzie użytkowany w piwnicy/kuchni/"pomieszczeniu do wszystkiego".
Wyświetlał będzie kanały z zewnętrznego dekodera CP 85% (głównie informacyjne) oraz obraz z PC (15%) (srtony internetowe/youtube, zero grania).
Pomieszczenie 16m2, raczej ciemne, choć są dwa normalne okna. Telewizor planuję zawiesić na ramieniu w rogu lub przy samym rogu na wysokości około 1,50 (środek TV). Będzie oglądany z każdej możliwej strony a tam gdzie najczęściej to po prostu ustawię na wprost.
Najważniejsze dla mnie w tym TV to skalowanie z dekodera oraz jakość ruchomych elementów (paski informacyjne). Miłym dodatkiem będzie nie najgorszy dźwięk oraz niski input lag w przypadku podłączenia PC (mimo, iż nie będzie użytkowany do gier to pływający kursor wkurza).
Telewizor kupowany z uwzględnieniem obecnego zastosowania ale nie wykluczam innego przeznaczenia w przyszłości dlatego nie chcę pierwszego lepszego z marketu za 899zł.

Modele o których myślałem:
LG 43UN71003LB
LG 43UM7100
TCL 43EP640
TCL 43P615
Samsung UE43TU7122K (ten ma niby "tylko" edgeLED zamiast direct ale pewnie w tym przedziale cenowym to niewiele zmienia)

Dzięki i pozdrawiam
 

Lechu1956

New member
Jeżeli chcesz korzystać z przeglądarki , to należy kierować się w stronę android tv.Tylko tam możesz sobie wybrać z kilku przeglądarek te , które najbardziej Tobie odpowiadają. Android tv zapewnia też nowsze wersje YT. W tej wielkości z bardziej znanych marek są jeszcze telewizory Toshiba z androidem. Chociaż np. Xiaomi na rynku przystawek smart tv zbiera pozytywne opinie. Musi upłynąć trochę czasu , aby dowiedzieć się coś więcej o ich telewizorach.
 

theSpid3r

New member
TCL 43EP660 nie jest nigdzie dostępny. Jakieś alternatywy? A może Samsung UE43TU8002K?

Do TV i tak podłączę PC więc wszystkie magiczne funkcje smart mnie nie interesują.
 
Ostatnia edycja:

michal.p1

New member
Również szukam 43 cali do pokoju dziecka.
Pod ps4 netflix youtube

Co wybrać z trojki
tcl 43 EP640
Xiaomi mi tv 4s
Tcl 43 P715-chyba nowy model-mało o nim informacji
 

daniellos123

New member
TV United

Ja polecam osobiście telewizor Marki UNITED, dokładnie był to TV: UNITED 4K LED43DU58 43 cale UHD TV-T2/C/S2 jakiś czas temu zamówiłem. Aż tak nie jest znana to marka, ale zdecydowanie warto. Jakość obrazu idealna, dźwięk też ok. Cena telewizora bardzo niska, ale jakość wygrywa tutaj.

:)
 
Do góry