43 cali - głównie netflix, youtube, filmy

qra69

New member
Mam na oku takie trzy opcje:
Samsung UE43RU7172UXXH
LG 43UM7100PLB
Thomson 43UE6400

co radzicie? głównie netflix, youtube (w 4k) i filmy. Fajnie jakby było Wifi 5ghz. Będzie wisiał na ścianie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych potrzeb:
- TCL 43EP640
- LG 43Uk6500
- Philips 43PUS6504
- TCL 43DP640
- LG 43UM 7450
- Philips 43PUS6704
- TCL 43EP660
- TCL 43UM 7100
Modele są w programie Piątka Loco, więc sam ustalasz wartość końcową.
Podaj proszę maila do siebie to Ci wyślę program
Do każdego masz pakiet gratisów dodatkowo.

Ile masz max kasy
Jaki masz teraz telewizor ?
Jaka jest odległość od ekranu ?
 

qra69

New member
przebrnąłem przez polecone i zostały i mi te dwa z polecanych przez was, który lepiej ostatecznie PHILIPS 43PUS6504 vs TCL 43EP640?:blagam:
 

qra69

New member
ok, kupiłem TCL 43EP640 za 1400zł z uchwytem na ścianę (za 1zł był). Jakieś porady odnośnie kalibracji?
 

sonsaa

New member
To daj znać jak wrażenia córki z używania tego tcl ;) myslę, że będzie zadowolona, ja od niedawna mam z serii EP68 i jest mega
 

qra69

New member
telewizorek przyszedł, wygłada całkiem spoko, obraz też ok :) jedynie z czym mam problem to z aplikacją Cyfrowy Polsat GO, zainstalowałem z apk wersję dla telefonów i nie wszystko działa jak powinno ale poza tym super :D
 

qra69

New member
Co nie działa ?

jako,że to aplikacja na telefon (instalowałem z .apk) czasem mam problem z samą aplikacją. Po wybraniu programu i przełączeniu na inny, głos z tego pierwszego nakłada się na drugi i słychać oba;) no i trzeba myszą obsługiwać bo nie wszystko da się z pilota ;)
 

qra69

New member
czy da radę podłączyć do tego tv hub usb? niestety ma tylko jedno złącze usb a potrzebuję klawiaturkę po wifi i dysk przenośny naraz
 

qra69

New member
chyba będę zmuszony kupić drugi tv. Co teraz lepiej TCL 50EP640 czy Sharp 50BL5EA? z poprzedniego TCL'a jestem zadowolony :D
 
Do góry