43 cale z 2020r.

maciek602

New member
Który z tych tv będzie lepszy: Samsung UE43TU8502U czy LG 43UN80003LC?
Muszę kupić tv w mediamarkt (bo mam tam kartę upominkową). Z oferty którą przejrzałem wytypowałem te dwa. Niestety nie mogę znaleźć za bardzo opinii o nich - może dlatego że to nowe modele?
A może jeszcze coś innego ale koniecznie z mediamarkt? Widzę że na forum polecana jest marka TCL, ale w media jej nie ma.
Cena 1700-1900zł
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie kupuj Samsunga absolutnie, bo jako jedyny producent daje na polskę wersję HbbTV 1.0 z 2010 roku, inni producenci dają wersję HbbTV 2.0.1 lub 2.0.2. Od 1 stycznia wymagana będzie wersja 2.0.1 w Polsce.
Z tych dwóch tylko LG, zastanów sie jeszcze na Philipsem na Androidzie.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten model nie jest chyba na Androidzie, może tegoroczne na Androidzie nie są jeszcze dostępne?


A co do Samsunga i jego HbbTV, to podobo tylko w tegorocznych modelach podniosą wersję HbbTV, starsze modele mają mieć już w czterech literach
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może Kiki napisze, kiedy telewizory Philipsa na Androidzie będą w sprzedaży dostępne, a jak nie zadzwoń sobie do Philipsa na infolinię: 223971504
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zadzwoń do Philipsa i dowiedz sie kiedy będą dostępne w sprzedaży tegoroczne modele z 5 na końcu na Androidzie, jak za nie długo to poczekaj.
 

maciek602

New member
PHILIPS-a 43PUS7334 tylko z ekspozycji. Naprawdę nie ma obecnie telewizora który warto kupić? Philips bez androida np. 43PUS7805/12 będzie słaby?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie chcesz zaczekać na nowe Philisy z Androidem to może ten nowy LG co na pierwszej stronie podałeś?
Minusem w nim jest że nie da rady ułożyć jednej listy naziemno-satelitarnej, a taką listew w Philipsie na Androidzie ułożysz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry