42vt30e czy 46gt30e

cudzy7

New member
Witam. Proszę o pomoc,waham się pomiędzy 42 vt30e a 46gt30e. Odległość do tv w moim przypadku to od 2.3m do 2.9m.
Wolałbym serię vt, ale nie ma 46 cali, a 50 chyba będzie za duży, sygnał mam nie tylko hd a także sd.
Co wybrać Waszym zdaniem? Z góry dzięki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał spokojnie 50"VT30 o ile nie jest to kwestia kasy.
Na początku może Ci się wydać za wielki ale po miesiącu będziesz super zadowolony.
 

cudzy7

New member
Dzięki Kiki za odpowiedź. Kasowo na szczęście nie ma problemu.Wiem, że jeśli chodzi o materiał hd i full hd i jeżeli służyłby tylko jako kino domowe, to masz całkowita rację, ale będzie też sd, i jeszcze mam małe dzieciaki, więc niestety muszę zrezygnować z 50 cali , waham się pomiędzy 42vt30 a 46 gt30., ale chyba 42 cali będzie za mały,a niestety nie ma 46 z vt, którą bym wziął w od razu. Rozważam jeszcze sony 46nx720, ale czytałem , że ma słaby tryb 3d spore przesłuchy, czy to prawda ?
 

Aria Rain

New member
Witam. Proszę o pomoc,waham się pomiędzy 42 vt30e a 46gt30e. Odległość do tv w moim przypadku to od 2.3m do 2.9m.
Wolałbym serię vt, ale nie ma 46 cali, a 50 chyba będzie za duży, sygnał mam nie tylko hd a także sd.
Co wybrać Waszym zdaniem? Z góry dzięki za pomoc

Podpinam się pod pytaniem - zakładając, że do wyboru jest 42vt30 i 46gt30 (lub 46g30), co wg Was może zrobić potencjalnie większe wrażenie z 2-2,5m: 46 cali, czy czerń i high-endowe wykończenie 42vt30? W sklepie trudno o obiektywizm, ponieważ tam wszystkie telewizory wydają się małe :)

edit: do tej pory z tej samej odległości oglądam 37" plazmę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
cudzy 7.
Jestem w wielu domach gdzie dzieci siedzą na podłodze przed ekranem 50" w odległości 2 m i nie ma żadnego wpływu. Dobra jakość sygnału to tak jakbyś siadł od okna 2 metry i starał się wyglądać. Im bliżej tm lepiej.

Nie ma za dużych telewizorów jest tylko za słaby sygnał.
Dobre SD DVB-T lub z platformy cyfrowej - również bez problemów jakości na 50VT30 - ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.
W 3D też Panasonic - the best.


Aria Rain
- brałbym 46G30.
 
Do góry