42PY80 vs 37LZD85 - XBOX, Video HD

jay_master

New member
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.

Po tygodniu przekopywania postów (nie tylko na hdtv.com.pl) chciałbym w końcu dokonać wyboru i zakupu.
Póki co w kategori do 4500PLN znalazłem dwa modele Panasonica, które mnie interesują (42PY80 i 37LZD85).
Nie znalazłem dużo na temat samego modelu 42PY80 (na temat LZD było sporo) ale generalnie nowe plazmy Panasonica były chwalone.

Główne zastosowanie to XBOX360 (wkrótce pewnie i PS3) oraz filmy (głównie HD i póki co jako źródło posłuży PC).

Dodam, że byłem już zdecydowany na tą plasme ale ostatnia wizyta w STURNIE troche mnie zbiła z tropu - obraz nie wyglądał dobrze względem konkurencji (pewnie to kwestia źródła i ustawień, ale...)

Proszę wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia o zabranie głosu. Może ktoś z was widział tą konfigurację 42PY80 i 37LZD85 + XBOX i jest w stanie opisać swoje wrażenia.

Czekam również na propozycje dotyczące innych tv do 4500PLN (FullHD, 100Hz, bez smużenia...;)
 

Leszczu

New member
Ogladalem zachodnie testy za i przeciw Plazma VS LCD wiec mowia ze do gier i KOmpa LCD do filmow sportu plazma.
Ja juz zmaowilem 50Py800 i mam Ps3 zobaczymy jak bedzie sie sprawowal
ale ps3 to 10% tego co bedzie lecialo na Tv wiec wole plazme.
 
Ostatnia edycja:
Do góry