42PJ250 a moduł CI na DVB C

lukaszfb

New member
Witam!!!
Posiadam owy model telewizora i mam problem z modułem CI dostarczonym z telewizji kablowej. W specyfikacji jest napisane że obsługuje również DVB C ale nigdzie tego nie mogę ustawić ;/ Moduł jest wykrywany poprawnie mogę w niego "wejść" z modułem czy nie nie mam takich programów które potrzebują rozkodowania... Czytałem, że niektóre modele potrzebują mieć zmieniony region na Niemcy lub Czechy ale to też nie rozwiązuje problemu. Wiem że model już jest wiekowy ale mi jestem z niego zadowolony USB na filmy odblokowałem odrazu jak go kupiłem w 2010 roku do pełni szczęścia potrzebowałbym tego DVB C.... Pomóżcie może jest jakaś opcja w menu serwisowym tak jak było to z filmami na USB coś zmienić dograć nowszy LGMOD itd..

Dziękuje za każde nawet najmniejsze pomysły. pozdrawiam
 

digitalus

Banned
Witam
Na stronie LG jest instrukcja do 42pj250.Jest tez soft z 2013 roku.Ale po wgraniu nowego softu mozesz stracic mozliwosc odczytu filmow bo w pozniejszych wersjach oprogramowania moze nie udac sie odblokowanie odczytu filmow z usb .Czyli lepiej sprawdzic opis z instrukcji
http://www.lg.com/pl/wsparcie-produktowe/lg-42PJ250#
link do instrukcji
http://www.lg.com/lgecs.downloadFil...ew.pdf&FILE_NAME=KROWM000520934.pdf&TC=DwnCmd
Na 19 stronie napisano ze telewizor odbiera dvb-c
cytat z instrukcji
Aby oglądać telewizję w formacie cyfrowej telewizji kablowej DVB-C w Finlandii i Szwecji, należy
wybrać ‘—’ jako Kraj w OPCJE.
Można wybrać Użytkownik lub Pełny w opcji Strojenie automatyczne.
Informacja dotycząca częstotliwości na danym obszarze musi zostać zmieniona podczas strojenia
w Użytkownik i jest ona zależna od operatora telewizji kablowej.
W trybie strojenia Pełny dostępność niektórych kanałów może być ograniczona dla niektórych
operatorów sieci kablowych, dlatego też strojenie ich może zabierać więcej czasu.
Uwaga
G Operator sieci kablowej może pobierać opłaty za usługi lub wymagać pisemnej zgody
użytkownika na warunki działania jego firmy.
G Cyfrowa telewizja kablowa DVB-C może nie działać u niektórych operatorów sieci kablowych.
G Nie gwarantujemy kompatybilności z cyfrową telewizją kablową DVB-C.
Na stronie 17 jest instrukcja
(Dla krajów innych niż Finlandia i Szwecja) .Moze trzeba wybrac szwecja i sprawdzic czy bedzie ok lub skorzystac z opisu ze strony 17
 
Ostatnia edycja:
Do góry