42pfl5008 h/12 kilka pytań odnośnie konfig.

herman83

New member
Jak w temacie jestem swieżo po zakupie i montażu tego tv. Mam kilka pytań, gdyż skrócona instrukcja jest dość uboga.
Oto pytania:
1. Czy da się zapisać stawienia obrazu osobno dla każdego źródła ?
2. Czy jest możliwość ustawienia wysokosci napisów odtwarzanych z usb ?
3. Czy jest jakiś gotowy konfig dla tego tv odnośnie ustawień i opcji obrazu (kalibracja) ?
4. Uaktualnianie oprogramowania odbywa się tylko przez sieć czy jest możliwość z pendrive'a ?
5. Czy jest możliwość aby kablem coaxialnym, podłączonym do amplitunera, odtwarzał dts ? (akurat dziwi mnie to że jest to nie obsługiwany format audio skoro ferguson ariva t65 za 100 zł oficjalnie nie obsługiwał dts'a ale amplituner dekodował dźwiek i w ten sposób miałem dtsa w głośnikach)
 
Ostatnia edycja:

martinus123

New member
Pod tym adresem
http://www.philips.pl/c/telewizory/...-easy-3d-dvb-t-c-42pfl5008h_12/prd/?t=support
masz instrukcję obsługi która liczy 81 stron jak również najnowszą wersję oprogramowania do pobrania.
Może lektura instrukcji da Ci odpowiedź na część Twoich pytań (na pewno jest tam opisane jak instalować aktualizację przez USB), choć z pewnością nie na wszystkie.
Telewizor pojawił się w sprzedaży tydzień temu i to w kilku sklepach więc jesteś jednym z pierwszych nabywców, toteż na razie wielu porad od użytkowników tego tv nie dostaniesz.
A jak Twoje wrażenia z użytkowania tego modelu?
Menu chodzi płynnie, nie przycina się przy korzystaniu np. z aplikacji Smart TV?
W modelach z zeszłorocznej serii bardzo na to narzekają.
Po zakupie jesteś zadowolony z tego TV?
 

herman83

New member
Porównując do Samsung le32r82 którego używałem prze kilka lat jest to 'potężny skok technologiczny'. Odnośnie użytkowania smartv nie zdążyłem jeszcze podłączyć neta aby sprawdzić tą funkcje. Najbardziej boli mnie brak dts'a i nie mam pomysłu jak to obejść.
 
Do góry