42PD9700 jaki jest jego nastepca ?

radek220

New member
witam wlasciwie to juz sie zdecydowalem na ten model ale zapytam tak z ciekawosci jaki jest nastepca tego modelu i jaka bedzie roznica w cenie czy jakosci obrazu w staszym modelu 9700 bedzie zblizona do jakosi w nowym modelu ? dzieki za odpowiedz
 

byczy

New member
radek220 napisał:
witam wlasciwie to juz sie zdecydowalem na ten model ale zapytam tak z ciekawosci jaki jest nastepca tego modelu i jaka bedzie roznica w cenie czy jakosci obrazu w staszym modelu 9700 bedzie zblizona do jakosi w nowym modelu ? dzieki za odpowiedz

wydaje mi sie ze ten model P42T01.
 

radek220

New member
w sumie to nie mam wielkiej roznicy w cenie zaledwie 500zl do przerzycia BYCZY co ty bys zrobil dolozyl bys te 500zl do nowszego modelu sa znane juz jakies pierwsze obiektywne opinie na temat tego nowego modelu ?
 

byczy

New member
radek220 napisał:
w sumie to nie mam wielkiej roznicy w cenie zaledwie 500zl do przerzycia BYCZY co ty bys zrobil dolozyl bys te 500zl do nowszego modelu sa znane juz jakies pierwsze obiektywne opinie na temat tego nowego modelu ?

jest taki topic http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=15067
tam bankroothgost opisal roznice miedzy 9700 a P42T01.

chyba bym dolozyl to 500 i wzial nowszy model ze wzgledu na nowy procesor obrazu i mozliwosc przyjecia 1080p.
Jedyna zecz co mnie osoboscie by przeszkadzala to ze z tylu jest jedno HDMI a drugie jest z boku albo przodu (w specyfikacji podaja ze z przodu), i chcac podpiac 2 urzadzenia po HDMI bedziemy mieli kabel z boku tv wystajacy co srednio wyglada.

Mozesz zapytac bankrootghosta o wrazenia z ogladania tego TV.
 
Do góry