42LV570s sieć DLNA

Jahoo07

New member
Witam do jednego routera mam podłączony TV (kabel ) PC (wifi). Uruchomiłem na pc Nero Mediahome 4 serwer a TV nie widzi DLNA. O co kaman ????
 

g01

New member
Witam do jednego routera mam podłączony TV (kabel ) PC (wifi). Uruchomiłem na pc Nero Mediahome 4 serwer a TV nie widzi DLNA. O co kaman ????
Zainstaluj Plex Media Serwer powinno działać,PC też najlepiej połączyć kablem bo przy odtwarzaniu filmów HD może przycinać.
 

Jahoo07

New member
re

zainstalowałem PLEX MEDIA za pierwszym razem i nic ..... :( może potrzeba skonfigurować to jakoś, ale jak to nie wiem ....
 

g01

New member
zainstalowałem PLEX MEDIA za pierwszym razem i nic ..... :( może potrzeba skonfigurować to jakoś, ale jak to nie wiem ....
Wyłącz zaporę w ustawieniach zaptaszkuj- Start Plex Media Serwer at login
do sekcji np. Movies dodaj folder z filmami, powinno działać.
 

Jahoo07

New member
Zapora windows wyłączona, zainstalowano Plex Media server, odfajkowany start plex media server at login, do katalogu movies i photos dopisane katalogi z kompa, tv widzi nazwę kompa, podczas łączenia dlaej to samo brak serwera multimediów . (w liście wejść tv ikona DLNA nie podświetlona )
 

Jahoo07

New member
o.k będę walczył jeszcze w tym tygodniu, ale tak się zastanawiam czy to ma jakiś sens może lepiej kupić zew. hdd
 
Do góry