42lv5590, jakies informacje?

jack_sparrow

New member
Hej,
Czy ktos moze wie cokolwiek o modelu z tematu?
LG zaproponowalo mi wymiane tv na taki, ale w sieci praktycznie nic nie ma o tym modelu.
Na polskiej stronie lg tez go nie ma. Serwis przyslal mi tylko ogolna specyfikacje serii, oni tez nie maja za bardzo danych na temat tego konkretnego modelu, komedia :)
Czym to sie rozni od 42lv5500?
pozdro, js
 

Malek

New member
W modelach z 3D jak LW5500 i LW570 pojawiły się nowsze wersje z symbolami LW5590 i LW579, różnią się tylko tym od tych pierwszych, że w tych nowszych istnieje możliwość nagrywania programów telewizyjnych na zewnętrzny dysk twardy. Podejżewam, że to samo dotyczy modelów z serii LV5590.
 

cgc

New member
Dokładnie, dzisiaj pomogłem teściowi kupić ten tv, miał być 42lv5500, w MM była promocja, okazało się że to ostatnia sztuka z półki ale dostali właśnie 5590, po dokładnym przyjrzeniu się mogę stwierdzić że różnią się chyba tylko (albo aż) tym że 5590 to całkiem nowy model z minimalnie zmienioną obudową i ma funkcjonalność PVR po podłączeniu zewnętrznego dysku USB min. 40GB. Co ciekawe w sklepach internetowych można go dostać za ok 2600 najtaniej a tam były 3 sztuki nówki w cenie 2299 (5500 kosztował 2349). Teść wziął, pobawiłem się nim dzisiaj trochę i wygląda rewelacyjnie jak na cenę. Nie testowałem funkcji internetowych bo chwilowo nie było jak podłączyć ale wyglądają co najmniej podobnie albo trochę bogatsze niż w 5500. Jakby kto szukał to w MM w Chorzowie na ul. Katowickiej zostały 2 sztuki :)
 

KolejowyGłos

New member
Witam, mam pytanie, chciałem zrobić z pendrive update softa, ale na polskiej stronie LG tego modelu nie ma. Mogę ściągać z zagranicznej, czy jak?
 
Do góry