42LG5000 - wartości w menu serwisowym

viera

New member
42lg5000 ustawienia obrazu

sprawdzalem jak te ustawienia maja się w odbiorniku lg6000 ... i tak przy ustawieniu na zoom 1 lub zoom 2 po zmianie kanalu obraz utrzymuje wartosci ustawione uprzednio..tak więc obraz pozostaje przy wartosci ustawionej na zoom 1 lub zoom 2..
 

kris615

Member
37LG7000- zoom2

Niestety w moim 37LG700 ustawienia nie zapamietują się. Po zmianie kanału powraca czarny pas na dole.
 

viera

New member
42lg5000 ustawienia obrazu

pozostaje ci serwis..byc moze nowsze firm ware w pisza i bedzie ok',tak czy inaczej tv reklamowac nalezy..
 

raptorm

New member
wcale bym sie tak nie palił z reklamacją,

Pisałem do LG odnośnie 42LG5000 i tak ma byc z tym Zoom

Viera, widać nie wszystkie softy są podobne, skoro twój 6000 zachowuje sie inaczej
 

accent

New member
U mnie w 47LG5000 jest dokladnie tak samo z zoom1 i zoom2. Ustawienia NIE zapamientuja sie. Generalnie jest to na maksa irytujące. Nie rozumiem czemu tak to jest. Moim zdaniem to jakiś blad w sofcie. Macie jakieś sugestie badz rozwiazanie? Da sie to poprawic w menu serwisowym ?
 

SZCZUPAK00

New member
Potwierdzam, mam 45lg5000, ten, zoom1, zoom2, to porażka, wada straszna. Jeżeli nie jest to do ustawienia,żeby nie obcinało tak strasznie obrazu, będę reklamował, i żądał wymiany lub zwrotu gotówki.

A powiedzcie, czy jest możliwość żeby serwis Lg, to skorygował.......?? To jest wada tragiczna, nie da się oglądać !!!


i jeszcze jedno, dlaczego nie mam aktywnego profilu ekranu: piksel 1:1, może to rozwiąże problemy z zoomem.......?? oczywiście mam podłączone przez kabel HDMI.....tylko to jest nie aktywne

mam to nieaktywne , co trzeba zrobić żeby to działało !!!
 

kris615

Member
1:1 Piksel

Żeby był aktywny tryb orazu Piksel 1:1, dostarczony sygnał do TV musi być co najmniej w rozdzielczości 720p. Czytałeś instrukcję? Na wejściu
HDMI prawdopodobnie masz podany sygnał o mniejszej rodzielczości. Pozdro.
 
Do góry