42lf652V vs 43w755c

tmkw

New member
Hej, ciekaw jestem Waszych opinii na temat obu telewizorów.
Moje zdanie:
Bardziej zdecydowany jestem na LG, ale jednak android kusi.
Oba telewizory matryca 100. LG IPS - tutaj zastanawiam się jak jest z czernią, ale z tego co czytałem to nie jest źle. Sony oczywiście VA.

U mnie duże znaczenie ma współpraca konsoli z tv, dlatego głównie patrzę na input laga.
W tej kwestii wygrywa LG (24 i 36ms). Dlatego też pfh65 i h6400 odpadły w przedbiegach.

Różnica w cenie 600złł na korzyść LG. Do tego w przypadku Sony konieczny jest zakup dodatkowego pilota za ponad 200 lub klawiatury bt. LG z pilotem magic kupię za 1900.

Dlaczego dalej się zastanawiam? Sony matryca VA i swoboda z androidem. Może przedstawicie mi jakieś inne argumenty lub ewentualnie model tv, który będzie kompromisem pomiędzy tymi dwoma. Większa kwota niż cena sony nie wchodzi w grę.
 

Filkor

New member
Android (a raczej jego wątpliwa stabilność) to raczej wada niż zaleta TV. Z drugiej strony W755C to jedna z lepiej "grających" seria odbiorników. Jeśli możesz - wybierz się do jakiegoś sklepu, gdzie na żywo porównasz te dwa modele (to właśnie z takiej wizyty wiem jak dobrze wygląda obraz wyświetlany na W755C)
 
Do góry