42LE5500 Oglądanie filmów z laptopa

haller

New member
Witam!

Zakupiłem do ww telewizora adapter usb umożliwiający łączenie z siecią bezprzewodową i mam pytanie, czy można się połączyć z laptopem i odtworzenie z niegi filmów na tv poprzez siec wi-fi?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 
odpal serwer i w udostępnieniach wybierz i dodaj folder z filmami do odtwarzania

w dolnym lewym rogu (uruchom serwer)

odpal tv , w menu wybierz (moje media) dalej (lista filmów) otworzy ci się lista z filmami
 

haller

New member
Dokładnie tak robię i tv w ogóle nie widzi mojego laptopa :/ Nie mam nainstalowanego żadnego antywira, frewall wyłączony, już nie wiem co mam jeszcze próbować.
 

haller

New member
Tak, serwer cały czas jest włączony(w nero na dole po lewej).

Wchodzę w moje media, dalej lista filmów i od razu wbija sie na mojego pendriva, więc robię zmień urządzenie, potem szukaj i nic nie znajduje :/ Nieraz znajduje komputer stacjonarny który też jest w sieci, ale laptopa ani razu.
 
Ostatnia edycja:
na logikę powinno działać,a co robisz nie tak że nie działa to nie wiem

spróbuj jeszcze lapa podłączyć kablem do routera i wtedy zobacz czy TV widzi serwer z lapa
 

twardy83

New member
haller jak najbardziej mozna ogladac filmy z lapka, tylko po co? tak masz wlaczonego kompa i tv? nie lepiej sobie kupic dysk zew. 500 giga za 200 zeta i miec wylaczonego kompa? pozdrawiam
 
Do góry