42LC3R Dobry wybór?

horvath83

New member
Witam.
Lada dzień kupię telewizor LCD, wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie LG 42LC3R. Czy w tej cenie około 5300zł mogłem wybrać lepiej? Telewizor będzie głównie służył do oglądania sygnału z cyfry+ i polsatu cyfrowego, oraz DVD. Czy można oglądać demówki HDTV podłączając laptopa do tego telewizora? Jak najlepiej to zrobić, przez przejściówkę DVI/HDMI, wejście monitorowe, a może wystarczy S-VIDEO?
 

IBIZ

New member
Ja polecam - kilka dni temu kupiłem o dziwo w euro agd za 4650 :) sprawdź czy gdzieś w pobliżu masz ten sklep - normalna cena chyba 4890 ale da się stargować :)

TV naprawdę świetny - nie stwierdziłem żadnych "niebieskawych czerni - jakie niby mają lg", kąty widzenia też ok - w końcu kto ogląda 42" TV pod kątem 178 st.

Kompa możesz podłączyć normalnie przez d-sub - u mnie obraz żyleta więc odpuściłem sobie kupowanie przejścióki DVI-HDMI ale też można.
S-video sobie odpuść bo chyba nie da się uzyskać lepszej rozdzielczości niż PAL.

Jeżeli jednak chcesz używać TV głónie do cyfry i DVD to przemyśl jeszcze zakup dobrej plazmy z matrycą 1024 - obraz słabej jakości - jak 90% cyfry jednak na plazmie lepiej wygląda a materiał HD na takiej lepszej też jest świetny ( chociaż moim zdaniem HD na LCD jest lepszy ).



N-box ładnie chodzi przez hdmi, obraz na discovery HD powala :)


Z czystym sumieniem za taką kasę polecam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry