427xa i docieranie

Rodrik_AR

New member
O co chodzi...?

Zadziwiacie mnie panowie Botr i JAREKM. Jest na tym forum wiele przypadków osób które mają problem z powidokami i nie dotyczy to tylko starszych modeli (436) ale też serii 7. Oczywiście problemy występowały głównie w sprzęcie powystawowym lub przy niewłaściwym docieraniu ale Botr pisze, że nie docierał swojej plazmy i nie ma problemu...? Nie wiem w takim razie od czego jest to zależne? Czy może to być uzależnione od egzemplarza? Ale w tej klasie sprzętu...?
Ja postanowiłem jednak przeczekać te 300h na ustawieniach "oszczędnościowych" Posiadam 4270

Pozdrawiam,
Rodrik_AR
 

jarzak

New member
Witam serdecznie.

Ja z kolei posiadam 507xd i z całą stanowczością przyłączam się do opinii Botra i JARKAM. Mój egz. gra od lipca i nie stwierdziłem powidoków. Jadę na ustawieniach fabrycznych, tv włączony od 7.00 do 24.00 - głównie tvn24, ale również inne kanały. Nigdy nie rozciągałem obrazu, a swój tv kupiłem w sklepie internetowym - przyjechał prosto z hurtowni. Pan, który go dostarczył poradził, aby przez conajmniej 2 tyg. nie zmieniać ustawień fabrycznych. On ma ten sam model i tak robił z dobrym skutkiem. Do tej pory ustawień nie zmieniłem - obraz "bomba", a korzystam głównie z kablówki UPC i czasami z "n-ki".
Pełne zadowolenie!!!

Pozdrawiam,
J.Z.
 

bankrootghost

New member
jarzak napisał:
Do tej pory ustawień nie zmieniłem - obraz "bomba", a korzystam głównie z kablówki UPC i czasami z "n-ki".
Pełne zadowolenie!!!

Pozdrawiam,
J.Z.

tak z czystej ciekawości : z jakiej odległości oglądasz telewizję ?
kablówka UPC= obraz bomba, to rzeczywiście Pioneer is the best
 

burak11

New member
pioneer-pdp-sx4280d

na dniach maja mi przywiesc pioneera pdp-sx4280d. aniu
mam pytanie bo jestem kompletnie ciemny w tych sprawach o co chodzi w tym docieraniu, slyszalem tylko ze mozna zamowic erwisanta zeby cos tam poustawial. prosze o pomoc
 
Do góry