42" na święta - tylko jaki ??

facet

Member
Bez reklam
Witam.

Najczęściej zadawane pytanie na każdym forum o tv hd: JAKI LCD ??
Chciałbym kupić cos na święta do domu.
Bużet - wiadomo - ograniczony, mam na tv tylko 3800 zł.
W tym przedziale cenowym interesują mnie 3 modele:

1. Toshiba 42C3030
2. Philips 42PFL7332
3. Sharp LC-42AD5GY ew. 42AD5BK

Toshiba ma wbudowany tuner DVB-T, co może okazać się w niedługim czasie dość istotne, Philips ma technologię Pixel Plus - bardzo bobrze oceniany polepszacz obrazu. TV bedę oglądał z ok. 3 metrów.

W alternatywie mam Toshiba 42X3030 lub Philips 42PFL7662 - może uda się kupić w promocji przed świętami :). Nie polecajcie pazm bo nie chcę z różnych mniej lub bardziej znaczących powodów.

Aha - tv musi ładnie działać z PS3 po hdmi, sygnały tv to na razie tuner sat po scart i dvd po drugim scart, no i antena - ale nie używam.

Co kupić ?? 1,2 czy 3 ??
Może inna propozycja w moim zakresie cenowym :)
 
Ostatnia edycja:

Greystone

New member
Telewizorek pod kątem DVB-T

Witam.

Nie patrz na telewizor pod kątem DVB-T. Zauważ, że w Polsce trwają testy tej technologii, i nie ma jeszcze ustalonej oficjalnej specyfikacji na nasz kraj. Ponoć telewizory z DVB-T dostępne w Polsce pracują na specyfikacji niemieckiej (MPEG2), a krążą słuchy, że w Polsce byc może będzie MPEG4. Także ja bym nie podskakiwał z radości jak w ofercie teraz pojawiają się telewizorki z DVB-T, bo może się okazać, że taki telewizorek który sobie za dodatkowe pieniążki nabyłeś co najwyżej będzie tylko ładnie wyglądał.

Pozdrawiam.
 
Do góry