42" LG 375S vs. PHILIPS 7406h

marioking

Member
Tak sie zastanawiam nad TV ze wsparciem dla satelity, kwestia wygody, jakos ten dodatkowy czesto buczacy dekoder drazni, tak jak i kolejny pilot do pilnowania. Tylko wlasnie LG kosztuje ok 2100 a philips juz ~2800 i tak się zastanawiam czy wyższa cena coś za sobą niesie? Bo poczytac zbytnio nie ma co na temat tych tv, o lg jest niewiele a ten model philipsa to juz wogole jakis tajny, bo już prawie nic nie można znaleźć.

Dodatkowo przy lg w cyfrze jest promocja na darmowy modul. I mam dylemat, do philipsa jestem jakos bardziej przekonany jako do marki i sama stylistyka tv jest jakas taka milsza dla oka, pomijajac pilota, z tym ze za LG stoja konkretne argumenty ekonomiczne( nie do pogardzenia). Mam nadzieje ze pomożecie z tym dylematem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przeważnie różnica niesie za sobą jakość w postaci lepszych procesorów ruchu, większej płynności, obróbki cyfrowej .
Ale żeby wypowiadać się co do oferty to trzeba podać więcej informacji jakie warunki w mieszkaniu i jakie oczekiwania od sprzętu ?
 

marioking

Member
O właśnie na ta ostatnia literkę nie zwróciłem uwagi i trafiłem na konfundujące opisy, a to z tym tunerem sat a to bez, dzięki za wyklarowanie.

A tv to rzecz jasna głownie do tv(satelity) bez żadnych ekstrawagancji.

Orientuje się ktoś czy pvr w philipsie działa z satelita?
 

lm648

Banned
Te dwa TV to ta sama półka jakościowa, cena przemawia za LG, a ponadto ma dodatkowe "bonusy". Ponadto którego byś nie kupił i tak po 2-uch latach znudzi ci się :)
 
Do góry