42' help

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
wielkość pożądana 42'.ew. 40’. Odległość do tv 3,6 m. dekoder n-ki lub cyfry pewnie na zmianę tam będą, sygnał SD 70% do oglądania, czasem mecze piłki nożnej. Oglądać będziemy na nim cokolwiek tylko i wyłącznie wieczorem czyli raczej ciemno za oknem, i niezbyt jasno w pokoju. (czyli dobra czerń pożądana – jak na LCD).głownie leżąc na wprost TV.. nie będzie wisiał raczej więc nie musi być cienki. Podstawka obrotowa pożądana.
Full hd nie jest wymagane, .raczej wolę dobre 100Hz. I nie jest mi potrzebny nowy model.
Dvb niepotrzebne, czytnik kart też nie. Hdmi x2 wystaczy
Przydałby się przyzwoity dźwięk bo będzie grał na swoich głośnikach tylko.
ze wzgledu na to , że to sypialnia, a jestem wrażliwy na hałas na początku odstrzeliłem budżetowe plazmy panasonic 42pv8 i pv 80. stąd jeśli gdzieś się pojawia się hasło, wentylator głośno pracujący czy szum na jasnych , białych, obrazach czy napisach to odpada.
W salonie mam plazmę pioniera 507 to tak dla porównania, którą też słyszałem kiedyś w poprzednim mieszkaniu jak było cicho w środku nocy.

Stąd plazmy raczej odpadają mimo tego, że teoretycznie patrząc na warunki to bardziej pasują.

A i przydałby się przyzwoity serwis w Polsce.

Mi się wydaje, także korzystając z info od kikiego, że niezła opcja to jvc p80 42’

Odstrzeliłem Hitachi 42vp01, dobre cenowo, ale mało w Polsce i podobno (wg zagranicznych recenzji słabizna w SD) i za malo o nim wiem.

Sharp, panasonic, toshiba, mają tyle modeli że potrzebuję porady.

Koreańczyki raczej nie.
 
Do góry