42 do 3 tys.

watek

New member
Preferowana wielkość matrycy - 32/42
Preferowane marki -panasonic? Ale nie skreślam innych.
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? - na wprost i z różnych kątów gdy leże na łóżku
Jaka odległość od ekranu - jakieś 2 metry
Jakie urządzenia do podłączenia - PC
Jaka klasa cenowa - najlepiej by było 2,5 tys
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy - pół na pół
Jakie masz nasłonecznienie pokoju - świeci tylko od zachodu, będą nowe rolety więc nie będzie dużo słońca
Ile osób zasiada przed telewizorem - tylko ja
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - bez światła
Ma stać czy wisieć - stać
Czy ma być HD Ready czy Full HD - mówiąć szczerze nie wiem :grin:

Ogólnie chodzi o to że ten TV ma też robić za monitor do komputera, raczej głównie jako monitor :) ale nie wiem czy plazma czy lcd, słabo się znam. Jaka jest różnica między HD ready a FULL HD przy grach komputerowych?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz takie warunki i dojdą rolety , a do podłączenia PC i to z różnych kątów:
Panasonic 42 PZ 80
Panasonic 42 S10
JVC 42R 10
Toshiba 42X 3000
 

watek

New member
te panasonici troche za drogie jak na moją kieszeń. Ale zastanawiam się nad tą toshibą. W necie piszą same zalety, ale chciałbym wiedzieć jak by działały te TV podłączone do kompa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym z uwagi na potrzeby które napisałeś obstawał za plazmą .
Oczywiście wybór należy do Ciebie.
 

watek

New member
też bym się skłaniał do plazmy ale cóż... fundusze mam ograniczone... mowie ze nie musi być 42 cale, ale żeby zmieścić się w tym przedziale cenowym mogę też wybrać 32".
 

watek

New member
Tylko dalej nie wiem jaka jest różnica jest miedzy full HD a HD ready na kompie podczas grania w gry. Pewnie w ciagu paru dni kupie tego panasonica z avans ale chciałbym jeszcze wiedzieć co z wypalaniem się? Bądź co bądź tapeta na pulpicie i ikony sa caly czas, a można powiedzieć że komputer u mnie idzie po 10h dziennie prawie.
 
Ostatnia edycja:

Lasica

New member
Ale nie wpatrujesz się chyba 10 godzin w ikony na pulpicie. Ustawiasz wygaszacz i po problemie :)

Zastanów się jeszcze nad LG 42pq3000, spokojnie mieścisz się w cenie. Mam taki w domu i jestem zadowolony.

Podłączałem kompa na kilka godzin - nie włączałęm za wielu gier, ale nie było najgożej. W Rome TW grało się bardzo przyjemnie, nie pozostały żadne powidowki.

Gożej z oglądaniem *.mkv w rozdzilczościach 1280x720 lub wyższych, obraz jest trochę zbyt wąski. Wytarczy jednak pzrestawić w windzie rozdzielczoć na fullHD i filmiki zajmują tyle ile powinny nie tracąc na jakości :)

//EDIT przestudiowałem instrukcję i widzę, że rozdzielczość można zmienić w menu TV, nie ma więc potrzeby zmian w windowsie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry