42" Do 1800zł (MAKS)

Dejzi80

New member
Cześć jest to mój 2gi temat ponieważ zmieniły mi się priorytety.

Szukam tv 42", do: grania na PS3 i potem PS4, oglądania tv,filmów itp. i podłączenia laptopa pod tv.
Byłem już napalony i chciałem kupić Panasonica 42AS600 ale martwi mnie w nim ta matryca natywna 50Hz podciągnięta na 100Hz i teraz nie wiem czy nada się on do grania itp. Wszystko mi się w nim podoba tylko boli mnie ta matryca i nie wiem jak to będzie.:( Co myślicie?

Co polecicie? Koniecznie 42".
 
Ostatnia edycja:

kamilo327

New member
Powiem ci tak: osobiście mam Panasa 42e6e model na 2013 bardzo podobny do tego as600 i daje radę- gram na xbox i nie mam żadnych problemów( tzn.duże opóźnienia itd)
Tv odbiera tez fajnie jedynie nie sprawdzałem podłączenie lapka.
 

Dejzi80

New member
Widzę, że masz 100hz wiesz może jak wygląda z tym sprawa? Czy jest to prawdziwe 100hz czy ulepszane jak w tym as600 50hz na 100hz?

Jak bym ten as600 miał prawdziwe 100hz albo bym dostał od użytkowników forum, że ta matryca 50hz ulepszona 100hz jest dobra to bym bez zastanowienia wziął tego as600. Ale nie wiem, jestem laikiem i nie wiem jak to jest z tą polepszaną matrycą (czy jest dobra).
 

flozbi

New member
Jest jak w teście 5 na 10 punktów czyli średnio ale w tej kategorii cenowej cudów nie ma. Co najwyżej gorzej bo 3/10.
 

Dejzi80

New member
Tylko ten tv z tą matrycą spełni swoje zadanie? Czy warto go kupić jeśli
chcę grać na konsoli teraz PS3 a potem PS4 to mam się bać tej natywnej matrycy 50Hz, nie będzie mi przeszkadzać?
Jeśli mi napiszecie, że ok to go biorę a tak to sam nie wiem. Chodzi mi tylko o tą matrycę.

Może lepiej wziąć LG 42LB650V?
 
Ostatnia edycja:

Dejzi80

New member
Właśnie nie wiem czy chcę 40" czy nie będzie za mały :/ a co myślisz o tym as600?

No i jak już myślę o 40" to już wchodzi do gry też Samsung H6200/400
Duża różnica jest miedzy 40 a 42?
Ten LG LBV650 moze wziac?
 
Ostatnia edycja:
Do góry