42"czy50" i ktory z wymienionych ...

lidarecki

New member
Witan Szanownych Forumowiczy,
Czytam forum w miare wolnego czasu gdyz rozgladam sie za zmiana wysłuzonego 25" Philipsa na cos terazniejszego :) obecny wyglada po przeprowadzce jak 14" w salonie 7x6 :) od ekranu do najdalszego miejsca czyli kanapa jest 5m. Narazie jest zwykla antena i filmy na DVD, z czasem moze Cyfra +.
Zastanawiałem sie nad modelami 42" ale po dzisiejszej lekturze forum to i o 50" rozmyslam.
Modele ktore brałem pod uwagę:
Panasonic 42 PY 70 PA
Samsung 42 Q 91 H
LG 42 PT 81

Do TV chcialem jeszcze dokupic kino domowe... i do Panasonica wybrałem SC PT 850. do pozostałych nie wiem... audiofilem nie jestem, głosniki chcialbym 4 stojace (tak przygotowałem gniazda w scienie) podłoga- gress (jesli ma to znaczenie).
Im wiecej czytam tym mam ochote odłozyc zakup na pozniej... a znajomi dalej niech sie smieja z 14" w salonie hehehee.

Postanowiłem poprosic Was o pomoc i sugestie co do sprzetu ... moze cos przeoczylem... moze na cos nie zwrocilem uwagi a powinienem itp.
 

deniro24

Member
Bez reklam
Przy tej odległośći to absoloutnym minimum jest wg. mnie 50" - nie rób błędu i nie bierz mniejszego. Przy 5m ja bym kupił Samsunga 58", ale tutaj cena może być przeszkodą (chociaż jest i tak bardzo atrakcyjna).

Pozdrawiam.
 

wbarti

New member
ja mam 3,5m przed kupnem miesiąc temu zastanawiałem sie też na wielkoscią w koncu kupiłem 52" na poczatku wydawał mi sie wielki ale teraz kupiłbym jeszcze większy , nie zastanawiaj sie 52" minimum
 

lidarecki

New member
kolejny dylemat :/

kiki napisał:
Przy Twoich warunkach już 50 PV 70 będzie rewelacyjnym rozwiązaniem.

KIKI - masz wiadomośc na PW.

Panowie poszperałem w necie za 50" i chciałbym się dowiedziec co polecacie, i czym roznią sie dane TV (obudowy matowe czarne czy blyszczace, srebrne itd) no i który pod względem technicznym jest bardziej godny polecenia.
Panasonic: TH 50PV70P, 50PV70PA, 50PV700-czy do tego opłaca sie dorzucic 600zł?,
LG: 50 PC 51,
Samsung: PS 50C91H, PS 50Q91H.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja bym pozostał przy PV 70 - będziesz z tej odległości zadowolony z każdym centymetrem odległości:D .
Na pw - odpowiem rano bo jest mnóstwo maili i sie nie wyrabiam :(.
sorry.
 
Do góry