42 cale do 2000 (lk450 vs lk530 vs ld550 vs ld650)

bakus_44

New member
witam.
Prosze o opinie o takich modelach lg jak:
lk450
lk530
ld550
ld650.

Wydaje mi sie ze ulozylem je w kolejnosci od najgorszego do najlepszego. Jednak przegladajac oferte rtveuroagd zauwazylem ze np lk450 jest drozszy od ld650. Moze polecicie jeszcze jakis model do 2000zl. Bede go uzywal glownie do konsoli xbox360 i cyfrowego polsatu. Zalezy mi zeby telewizor odwarzal filmy z dysku zewnetrznego w roznych formatach.
 

Smilli

New member
Generalnie ld650 jest najbardziej wypasiony ;]. LAN, NetCast itp. ale sądzę, że do xa, polsatu i filmów usb ld550 Ci wystarczy.
Pozdrawiam
 

bakus_44

New member
a lk530 bedzie gorszy? To chyba nowszy model, chwalony na wielu forach. Do tego jakies 300zl tanszy. Warto doplacic do ld550?
 

bakus_44

New member
jakoś nie jestem przekonany do toshiby, malo o tym telewizorze opinii w internecie. Podobno nie ma prawdziwych 100Hz i z odtwarzaniem filmow z usb tez gorzej.
 

bakus_44

New member
po przeczytaniu postow pewnego pana na benchmarku i jakiegos artykuly ktory juz zamknalem jestem prawie w 100% zdecydowany na 42lk530.

32'' jako monitor - benchmark.pl

Seria ld jest chyba starsza i nawet w opisie producenta widnieje gorszy kontrast. Obawiam sie tylko ze moge trafic na gorszy rodzaj matrycy bo podobno w tym modelu stosowane sa lepsze ips i gorsze va, chociaz to pewnie tez kwestia dyskusyjna.
 

Smilli

New member
Wie ktoś może jak się nazywa model który ma identyczny wygląd i układ na płycie głównej co 42LK530 z tym, że posiada dodatkowo z tyłu wejście LAN?
 

rsnake

New member
Witam,

Chcę kupić włąsnie ten telewizor seria lk 530 do ps3. Tylko że rozmiar 47 cali. Jak ten tv się u ciebie sprawuje?

Posiadam obecnie lcd samsung seri 5 wiel;kości 46 cali i jest bardzo dobrze, jednak 50 hz i po 4 godzinach intensywnego użytkowania - gra sieciowa w fpsy - strasznie męczą mi się oczy.

Czy taki problem istnieje również na tym lcd ?

Mam pytanie również czy nie ma jakichkolwiek problemów z tym tv ?


Z góry dziękuję za odpowiedź
 
Do góry