42-50 cali do 2000 zł

c8h8

New member
Zakup telewizora odsunie mi się w czasie o kilka tygodni, ale na pewno podzielę się wrażeniami. Stanęło na TCL i tak chyba zostanie.

Chciałem sobie zobaczyć jak na żywo prezentuje się 43PUS6501 i zostałem skutecznie zniechęcony przez sprzedawcę. Według niego tylko Philips ma prawdziwe 100 Hz i TCL to chińszczyzna na którą nie warto w ogóle spojrzeć***:)

Pozdrawiam serdecznie
czy to był sprzedawca czy promotor marki na "s"
 

mcosh

New member
czy to był sprzedawca czy promotor marki na "s"

Sprzedawca :) Promotorów omijam z daleka, sprzedawców w sumie też, ale z czystej ciekawości chciałem posłuchać bredni.

Wyleczyłem się ze słuchania porad w sklepie jak kiedyś wcisnęli komuś antenę do tv naziemnej i za plecami nabijali się, że i tak nie będzie odbierać :)
 

mcosh

New member
Masz na dołożenie ?

Mam, tylko naprawdę zastanawiam się czy jest sens dokładać 1000-1500zl, szczególnie, że aktualnie jeszcze wynajmuje mieszkanie, a na swoje uciekam za max 5 lat i nie wiem jaki będzie układ salonu.

Dodatkowo pojechalem dziś obejrzeć Thomsona i Philipsa. Jedyne czegoś sie dowiedziałem to to, że Thomson/TCL są słabe że względu na procesor i mają słabe kąty widzenia, a Philips to matryca IPS :D

Troche się posmialem i tyle :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Procesor wiesz jaki jest w tym TCL- z modelu X1, mówi Ci to coś ?
To jest extra obróbka. Zobaczysz jutro test.
Kąty widzenia jak w VA- też jest dokładnie zobaczysz.
Jest dobrze.
 

mcosh

New member
kiki poczytałem trochę i absolutnie nie słucham sprzedawców w marketach. Zresztą nie po to pytam mądrzejszych ode mnie na forum ;-)

Stanęło na TCL i tego się będę trzymał. Muszę o miesiąc odsunąć zakup tv, ale zdania nie zmienię :) '
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O, to przypomnij się kilka dni przed zakupem.
Czas gra na Twoją korzyść, a właśnie mają się pojawić jeszcze dwa nowe modele.
 
Do góry