42' 100Hz, jest jakiś w matowej obudowie ?

ragless

Member
a przycisk wlaczajacy telewizor ma byc w groszkowa zielec? a moze jeszcze frytki do tego?

Ludize co ma obudowa do ogladania TV? Przeciez jak ogladasz program w tv to chyba sie skupiasz na obrazie a nie na obudowie?
Majac do wyboru lepszy obraz w wswiecacej obudowie wybierzesz gorszy obraz w obudowie matowej?
Teraz producenci weszli w styl piano black < sharp, samsung itp.> wiec chyba bedize trudno znalesc cos dobrego w obudowie matowej wiem bo troche na poszukiwania czasu staciem:)
 

darcun

New member
Bez reklam
ragless napisał:
a przycisk wlaczajacy telewizor ma byc w groszkowa zielec? a moze jeszcze frytki do tego?

Ludize co ma obudowa do ogladania TV? Przeciez jak ogladasz program w tv to chyba sie skupiasz na obrazie a nie na obudowie?
Majac do wyboru lepszy obraz w wswiecacej obudowie wybierzesz gorszy obraz w obudowie matowej?
Teraz producenci weszli w styl piano black < sharp, samsung itp.> wiec chyba bedize trudno znalesc cos dobrego w obudowie matowej wiem bo troche na poszukiwania czasu staciem:)

Po co tyle złośliwości w Twoim wywodzie? Poświęć więcej czasu poprawnej pisowni,bo robisz za dużo błędów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jaka klasa cenowa?

109154_lt-42a80zu_fv.jpg


http://www.jvc.pl/product.php?id=LT-42A80ZU&catid=100010

Hitachi 42 T01
xl_p42t01-1.jpg


http://www.hitachidigitalmedia.com/product.do?actionName=showProductAction&pt=13&pg=63&proid=576
 

fobi

New member
Dzięki Kiki, właśnie do JVC się przymierzam, chyba że coś lepszego się znajdzie do 6k. W JVC lekko mnie martwi wolna matryca, przynajmniej na papierze...

Co do lekkiego wyjaśnienia w pozostałych kwestiach parametry techniczne analizowałem i pozostałe czynniki też, ale pozostaje to że mam bardzo nasłoneczniony pokój i nawet najlepszy tv z błyszczącą ramką będzie nietrafionym rozwiązaniem. Czyli muszę szukać dobrego sprzętu ale matowego.

ps. kolego ragless : nie denerwuj się tak bo zawału dostaniesz pisząc wątki na forum, szkoda człowieka ;)
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na tle konkurencji jvc p80 to 1 liga ,oczywiście 100hz i ...ładny po prostu. Bierz - będziesz zadowolony.
 
Do góry