40H6400 vs 40HU6900

Mr_skywalker

New member
Witam

Właśnie przymierzalem sie do zakupu 40H6400 zachęcona raczej dobrymi opiniami i wynikami testów. Cena tego tv to ok2100 płn wiec nie jest złe. Ale zauważyłem model 40 HU6900 z technologia ultra hd za ok 1000 płn wiecej. No i co teraz? Czy opłaca sie inwestować w ten droższy model, czy to jest przyszłość ? Czy z czystym sumieńiem moge kupować nez ultra hd ale za to z 3d ?prosze o poradę.
 

Mr_skywalker

New member
40 tylko bo większy sie nie zmieści. Ale to dobra informacja bo nie muszę wiecej wydawać no chyba ze zacznę patrzeć na inne marki, ale wybór 6400 jest chyba dobry?
 

bhn92

New member
Bez reklam
h6400 na oleole mozesz zamowic za 1900 juz nawet,nie wiem gdzie chcesz go kupowac ale napewno nie bierz stacjonarnie w euro.
 

Mr_skywalker

New member
No to powiedzcie czy opłaca sie dołożyć do modelu z budowanym dekoderem żebym mógł zrezygnować z dekodera nc+.? Czy tv nie zastąpi mi możliwości dekodera?
 

tdx

New member
Bez reklam
Zaleta to sterowanie 1 pilotem, TS i PVR i wielotunerowy PIP.

Z 2giej strony dzięki IR blaster nawet w H6400 będziesz mógł sterować dekoderem z poziomu pilota od TV.
 

Mr_skywalker

New member
No to mi ni rozjaśniło czy warto inwestowaćc czy nie. Czy w 6640 wszystko jest dokładnie to samo co w 6400 włącznie pilotem ?

Choć myśle, ze jestem zdecydowany na któregoś z w/w to dzisiaj jeszcze przyglądałem sie Pansonic 42as650e. Wymierzyłem, że ta 42" mi sie zmieści, zawsze to troche więcej , stąd może warto w to zainwestować ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja bym został przy H6400. To temat o Samsungu więc raczej jak nie jesteś ukierunkowany na 1 markę zakładaj temat w dziale LCD, jak bym miał polecać panasa to raczej model AS640, choć w obu (AS640/AS650) po wyłączeniu IFC obraz zaczyna dziwnie przycinać...
 

r_afaello

New member
h6400 na oleole mozesz zamowic za 1900 juz nawet,nie wiem gdzie chcesz go kupowac ale napewno nie bierz stacjonarnie w euro.

Mógłbyś rozwinąć temat nie kupowania stacjonarnie w euro?
Czy chodzi o samo Euro czy ogólnie o wielkomarketową sieć dystrybucji jak Media E itp.?

Pytam bo własnie otworzyli mi w mieście Media E i robią promocje która czasem pokryła sie z chęcią zmiany tv (dzisiaj pomyslałem wlaśnie o UE40H6400)
 

bhn92

New member
Bez reklam
chodzi o to ze w Sklepach Euro rtv agd gdy kupisz tv gdy tylko dasz im kase ich juz nic nie obchodzi jesli w domu okaze sie ze masz straszliwy clouding czy inne rzeczy ,w mediamarkcie mozna dajmy na to zwrocic bez problemu tv i oddadza kase ,nie wiem jak jest w MediaExpercie bo zawsze jak jade kupic cos z rtv lub agd to zawsze najpierw jade do ME a tam zawsze nie ma tego czego chce i koncze na MM lub Euro ale tak jak pisalem przynajmniej dla mnie strach kupowac w EUorm kupilem tam poprzedni tv lg i na drugi dzien chcialem go oddac bo mi sie nie spodobal a oni ze nie ma u nich oddawania no i meczylem sie pare miesiecy po czym sprzedalem tysiac taniej tv zeby sie go pozbyc. Przed zakupem h6400 kupilem w Mediamarkcie sony w605 i oddalem na drugi dzien, banding i clouding slaba plynnosc obrazu i glupie menu jak dla mnie i bez problemow przyjeli i oddali kase.
 
Ostatnia edycja:
Do góry