40EX701 czy TX-P42G20E ?

marian__

New member
Witam,
przepraszam że w forum dotyczącym Sony, ale jednak spróbuje.
Mam do wyboru zakup TV dla rodziców, mam opcje 40EX701 (szczerze nie mam pojęcia czym różni sie od 40EX700?) za 3499zł albo gdzieś z internetu TX-P42G20E, wiem że zużycie prądu jest mniejsze w Sony ale przecież nie o to chodzi... Mam spory dylemat gdyż oba te telewizory mają świetną opinie. Sygnał do tego telewizora będzie podłączony w HD przez HDMI opcja Cyfry +
Jeśli ktoś by miał ochote pomóc z góry dzięki:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę mało danych.
Ale z doświadczenia prezentacji wynika że rodzice korzystając z kontynuacji przyzwyczajeń najbardziej są zadowoleni z Plazmy w takim przypadku.
I szczególnie przy skalowaniu z C +.
 

Ares78

New member
Ex701 i ex700 to technicznie te same modele różnią się jedynie drobnymi detalami w wykończeniu i tak 701 ma wykończenie czarne podczas gdy ex700 ma metaliczne. Także tutaj problemu nie ma, napisz coś więcej o warunkach, odległości do odbiornika nasłonecznieniu pomieszczenia etc.
 

marian__

New member
telewizor bedzie stał w rogu pod kątem i jego prawa czesc będzie jakoś 30cm od okna, odległosc to jakieś 3-3,5 metra także wielkosc w porównaniu do starego crtka 28 cali powinna w zupełnosci wystarczyc. Cyfra + lepiej wypada na plazmie?
 

marian__

New member
mój dylemat co do plazmy to drgania, co prawda widac to w zeszłorocznych modelach na słabym sygnale SD ale jednak, na Sonym podoba mi się 100 Hz,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczekaj bo się pogubiłem . Napisałeś że wybierasz i kupujesz telewizor dla rodziców. Teraz napisałeś Tobie lepie sie podoba Sony i 100 Hz .
Jesli mówimy o płynnosci to lepsza jest ze swojej struktury w plazmach.
Ale może zacznijmy od początku - dla kogo jest telewizor i do jakich potrzeb ?
 
Do góry