40es6800 problem z połączeniem WIFI

tasi0r

New member
Witam zakupiłem TV samsung 40es6800 i mam problem z podłączeniem TV do neta za pomocą WIFI.
Telewizor łączy się z routerem poprawnie, natomiast przy połączeniu z internetem jest "krzyżyk". Inne urządzenia typu laptopy, komórki (samsunga) łączą się bezproblemowo, natomiast TV nie chce. W czym może tkwić problem? Infolinia Samsunga nie pomogła kazała szukać problemu w blokowaniu przez Dostawce internetu adresu mac, podczas gdy orange <dostawca> mówi, że nie stosuje czegoś takiego.

Proszę o pomoc.
 

tasi0r

New member
Nie wiem co się stało ale zaczął się łączyć, ale zrywa połączenia. Dynamicznie przydzielane IP.
 
Ostatnia edycja:

tasi0r

New member
Wyłączyłem całkowicie zabezpieczenia. To tez nie pomogło. Zrywa połączenia. W ogóle jakieś strasznie zamulone te smarttv. Tak jakby nie było zoptymalizowane, aktualizacje programów się zrobiły... ktoś coś poradzi?
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Hmm to nie wiem tv będę miał dopiero w poniedziałek, więc wtedy mogę coś więcej napisać.
Ma ten TV gniazdo LAN ?
Może spróbuj po kablu.
U mnie Blu-ray Samsunga smiga po LAN i jest dobrze.
Pozdrawiam
 

tasi0r

New member
Zrobiłem aktualizacje do najnowszej wersji chyba 1023. Chyba przestało rozłączać. Jeszcze muszę przetestować dokładniej.
 

tasi0r

New member
Wygląda na to, że aktualizacja pomogła. Na razie wszystko ok. Łączy się na WPA2 i nie zrywa połączeń. Dziękuje za wskazówki. Pozdrawiam.
 
Do góry