40" LCD ? 42" Plazma ? 8000 zł !!!

andcomputers

New member
Witam wszystkich.
Czytam forum już od dłuższego czasu. Robi mi to coraz większy mętlik w głowie. Zgodnie z uwagami Kiki`ego napiszę do czego potrzebuję. Będzie to przede wszystkim.
1. Oglądanie TV z kablówki analogowej 55%
2. Komputer + gry 40%
3. Filmy z DVD Pioneer 5%
4. Odległość 4m, w skrajnych przypadkach nawet 1,5m (jak przyjdą goście i nie bedzie gdzie usiąść.
5. Pomieszczenie z roletami (większych problemów z jasnością nie będzie)
Na początku myślałem PLAZMA 42". Duży ekran, rozdzielaczość 852x480, nie będzie widać słabego sygnału kablówki. Ale, komputer w tej rozdzielczośći ? W 1024 komputer już będzie ok - tak przynajmniej mi się zdaje. Ale, kablówka :-((. Z tego co piszecie to chyba raczej nie. LCD 40" - komputer rewelacja. Kablówka - tragedia. Podejżewam iż Kiki poleciłby 42" plazmę z 1024. I tu następny problem - duszki - plamy - docieranie. No kurde - bez przesady, nie chce mi sie cały czas myśleć czy czasem już nie za długo oglądam ten sam kanał. Zaczynam powoli przyzwyczajać się do myśli 1366x768 LCD 40". I teraz - co do 8000zł. I najlepiej jakby kablówka z przynajmniej tych 4m jako tako wyglądała.
Proszę o jakąś podpowiedź.
Hej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Do Twoich potrzeb raczej proponowałbym LCD - z uwagi na duża ilość
czasu przed komputerem
40" LCD i 42" Plazma - przy odległości 1,5 metra /moga wystapic pixele i smużenie/ i tu nie ma rady. Chyba ,ze jak przyjdą goście bedziecie oglądać filmy z DVD. Wówczas będzie extra.
Do 8000 - najlepiej gra Samsung 40 R 51
Sugerowałbym też sprawdzić 37 S 60 JVC.
Dla pewności - na pokaz wziąłbym Panasonica 37 P 500 plazmę.
Z dotarciem sobie poradzisz .
Ale decyzję podejmiesz sam.
pozdrawiam
 

andcomputers

New member
Sony Klv-s40a10e

A co powiedziałbyś na temat SONY KLV-S40A10E ?
Dziś widziałem tego Samsunga LE40R51B i powiem że całkiem niezły, ale na tych soniakach jabky ładniejszy troszkę ten obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
obydwa używają tej samej matrycy.
Ale Sony w tej wersjii nie jest nigdzie chwalony- za to Samsung , tak
I chyba jest tańszy.
Ale decyzja należy do Ciebie.
pozdrawiam
 

Robssson

New member
samsung LE40M1B

zastanawiam się nad tym samsungiem 40r51 ale widzę że jest jeszcze 40M51. Jest między nimi jakaś szczególna różnica w obrazie? Pozdrawiam
 
Do góry