40" ES6100 Smart 3D LED - 2 lata gw. - 2 lata ogladania

SamZiom

New member
Witam czy wszystkie telewizory tak maja ?
Właśnie 3 dni temu skończyła się gwarancja na telewizor 40" ES6100 Smart 3D LED
i od razu tel. przestał działać.
Po wciśnięciu klawiszy z pilota numerycznych zaczyna uruchamiać się telewizor mruga dioda na czerwono pojawia się ten znaczek Smart TV na ok 1 sek po czym telewizor zostaje .... wyłączony ???
bo zaś mogę go włączyć i wszystko od nowa logo Smart TV na sekundę i koniec.


Tel. do tej pory nie okazywał żadnych oznak uszkodzenia działał prawidłowo (w sumie dlaczego miało by być inaczej był na gwarancji) 3 dni po upływie gw. przestał funkcjonować.

Ktoś się spotkał z czymś podobnym wie co i jak.
 

SamZiom

New member
TV na czuwaniu
wciskasz na pilocie INFO-MENU-MUTE-POWER

telewizor się włącza pojawia się na sekundę logo Smart TV po czym telewizor nadal znajduje się w trybie czuwania
 

tdx

New member
Bez reklam
jeśli nie jesteś w stanie wejść w menu serwisowe, to zgłoś jutro rano na serwis samsunga powinni go jeszcze na serwis przyjąc
 

DVX

New member
Moja ciotka ma już tzreciego nowego samsunga, poprzednie dwa padły krótko przed gwarancją i jak do tej pory wymieniali jej na nowszy model. Może też dostaniesz nowszy mimo że już po gwarancji.
Inny samsung (taki cieniowany od dołu na wiśniowo) u innej ciotki chyba z rok po gwarancji też zaszwankował, matryca się rozkleiła czy coś tam w ten deseń. W tym przypadku servis nie podjął tematu.
 

SamZiom

New member
A więc nie zaglądałem tu bo zmieniłem producenta TV Przeglądając zapisane strony i kasując nie potrzebne natknąłem na stary temat A więc koro nowy TV inny oznacza to że Sam.... nie udzielił mi naprawy Bo skończyła się GW miła do bólu pani powiedziała mi tylko tyle że mogłem sobie wykupić dodatkowe 2 lat GW podczas zakupu TV Tyle w temacie
 
Do góry