40 cali 1500-1700zł

Satanek

New member
Witam,
Szukam tv do max 1700zł dla osoby starszej, do oglądania TV naziemnej lub kablówki. Rozmiar 40 cali będzie wystarczający. TV ma być podwieszony pod sufitem (oglądany będzie głównie z łóżka). Dobrze jakby można było również oglądać tv z internetu po WIFI.
Co najlepszego znajdę w tej cenie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie 40" to za mało dla starszej osoby.
Komfort to 43-49".
Z dobrych masz :
- Hitachi 42HZt66
- Hitachi 43HBT62
- Philips 43PUH6101
 

boromirep

New member
Witam
podłącze się pod pytanie , jaki tv odległość 3 3,5 m zalezy mi na jak największym rozmiarze , zależy mi żeby dobrze odtwarzał z dvd materiały słabszej jakości , głownie do oglądania filmów z dvd później z bluray kablówka , dobrze gdyby odtwarzał z dsyku zewn. lub usb i żeby miał wifi , lubię oglądać sport i tu mam problem bo chyba nie stać mnie na 100 Hz , budżet 1500-2000 max .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wystarczy na 49"-50".
Na modele z matrycą natywną 100Hz - kasy nie wystarczy.
- Hitachi 49HBT42
- Philips 49PUH6101
 

boromirep

New member
Kiki a możesz jeszcze z dwa jakieś podać , tcl np. i może jakiś sharp ?
i gdzie mogę jakes informację na temat tego hitachi zobaczyć .
 

boromirep

New member
wiem ze przy tej cenie to się nie chce człowiekowi rozpisywać , ale dla mnie to dużo pieniędzy , wiem ze masz duże doświadczenie i dla tego zapytałem , poprosiłem Cię żebyś podał jakieś inne modele , rozumiem że nie ma ? i czym się różnią te znaczki w hitachi HK HG HB ? jeśli przy tej kwocie nie chce Ci się pisać to napisz chociaż czego mam unikać( bądź na co szczególnie zwrócić uwagę ) przy wyszukiwaniu Tv w małej cenie <2000 .
czytałem że 4K w nie ma sensu brać przy najniższych modelach , a któryś z tych hitachi ma , czy taki tv świeci gorzej ? czy lepiej mieć możliwość odtwarzania takiego formatu . Napisz krótkie dwa zdania które ,mi pomogą ,bądź napisz więcej modeli to sobie poszukam i porównam . Dziękuję .
A i jeśli ktoś z forumowiczów to czyta to też chętnie czekam na opinnie i pomoc .
 
Do góry