40-43 w cenie około 2 tys. zł

Callmemaro

New member
potrzebuje pomocy w wyborze tv w rozmiarze 40-43 cali i teraz pytanie co wybrać ... z rzeczy ważnych to:
- oczywiście jakość obrazu
- jakieś smart ale nie musi być szału
- nagrywanie na usb
- moduł CI chyba wszędzie jest ...
- wifi to chyba też standard

moje szybkie typy :
PANASONIC TX-40DS630E
Sony KDL-43W755C
Philips 43PUH6101
LG 43LH615V

wiem, pewnie zaraz powiecie że philips ale czytałem o jakiś problemach z matrycą ? szybko przeleciałem komentarze pod testem z tym tv? wyprowadźcie mnie z błędy
ogólnie podoba mi się SONY ....
 

adisb

New member
Podłącze się pod temat wybór pomiędzy:

PANASONIC TX-40DS630E vs Philips 43PUH6101

tylko potrzebuję informację o rozstawie nóżek gdyż telewizor będzie stał na komodzie o długości 70 cm.
 

Callmemaro

New member
w panasonicu nie znalazłem nagrywania na usb - to możliwe że tego nie ma?

jeszcze takiego LG 43UH6507 znalazłem - jakieś opinie ?

i jeszcze zapytam na szybko o ten model: PHILIPS 43PUS6401/12 - cena niższa od 43PUH6101 ..
 
Ostatnia edycja:

Callmemaro

New member
kiki - wszystkim zadajesz to pytanie ? ;-) 8)

poprzedniego panasonica tx-37e30 kupowałem w 2011r. czyli mamy 5 latek razem ;-) i teraz pewnie napiszesz żeby brać philipsa za 2499 .. ;-) zgoda tylko powiedz czy ten model nie ma problemów z matrycami/podświetleniem/oprogramowaniem - znalazlem trochę negatywnych komentarzy (fakt że zazwyczaj zadowoleni nie piszą laurek) czy też raczej są to jednostkowe przypadki? .. czy model 43 jest w 100% godny polecenia ? ;-) podrzuć proszę jakąś alternatywę

i mam też prośbę o polecenie jeszcze tv 32 cale (nie będę zakładał drugiego tematu) - telewizor do pokoju dziecka który będzie w niedalekiej przyszłości przeznaczony do pracy z konsolą (czyli pewnie przydałby niski input lag czy coś tam jeszcze) ... poza tym kablówka a może jakieś oglądanie multimediów z sieci? - budżet max 1500 - najlepiej niżej ;-)

z góry dzięki za pomoc:-D
 

apk19

New member
Kupiłem LG 43 UH6507 za 2300 według producenta ma 100Hz ale różnie piszą LG 43UH6507 - UHD TV - 4K Smart TV - LED TV - LG Česká republika .
telewizor działa szybko obraz jest bardzo ładny
nie za uwarzyłem smużenia
ma wbudowane 3 HDMI , 2 USB
ma wbudowany tuner satelitarny HD i odbieram 4 kanały w rozdzielczości 4K UHD z satelity Hot Bird
ma wbudowany najnowszy tuner do TV naziemnej DVB-T2 H.256 HEVC
ma niezłego smart TV WEBOS 3.0 co do gier można grać ze stron WWW ( bardzo dużo gier działa) i warto dokupić bezprzewodową myszkę komputerową
Dla dziecka 32” telewizor Full HD i ja bym proponował system Android .
Za 1300 - 1600 zł są dostępne telewizory Phillipsa lub Sony z Androidem .
 
Ostatnia edycja:

Callmemaro

New member
@apk19 właśnie widziałem tego LG na żywo i wygląda nieźle - długo użytkujesz - jak wrażenia?

co do 32 to właśnie jakoś w tym przedziale z full hd mały wybór, dlatego podpytuję co wybrać, na razie z dostępnych znalazłem:

Samsung UE32K5572SU
Samsung UE32K5500
Philips 32PFH5300/88

i nie mam pojęcia co brać...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zadaję pytania bo od przyszłego roku rusza lawina materiałowa w 4K.
A modele full hd nie będą produkowane - no chyba że 32".
Jeśli kupujesz telewizor na 3-4 lata to obojętnie co.
Ale jeśli na dłużej to tylko 4K.

Brałbym Philipsa 32PUS6401 z ANdoidem, Kodi, MxPlayer, Ambilight.
 

Callmemaro

New member
@kiki chyba chodziło Ci o 32PFS6401 i kosztuje prawie 1900 - dla mnie za dużo..
mam więc prośbę o polecenie jakiegoś 32 w cenie poniżej 1500 - coś z tego będzie dobre?:

Samsung UE32K5572SU - 1500 zł
Samsung UE32K5500 - 1370 zł
Philips 32PFH5300/88 - ok 1200zł

dodam tylko że to ma być dla syna pod nowego xboxa, pod kablówkę(karta CI) , fajnie żeby były jakieś funkcje smart .. i nie wiem czy to istotne ale tv będzie wisiał ...

na pierwszy ogień pójdzie 32 cale ale chciałbym doprecyzować jeszcze te 43 - wiem że na 100% 4k tylko kwestia wyboru konkretnego modelu.. na chwilę obecną na placu boju zostaje:

Philips 43PUS6501 - 2500zł - a jest jakiś bliźniaczy model bez androida?
LG 43UH6507 - ok 2300 zł
 
Do góry