40-43" Full Hd do 2000 zł. Płynne WI-Fi.

GregoryPek

New member
Witam, od jakiegoś czasu przeszukuję forum w poszukiwaniu odpowiedniego TV i dlatego też zwracam się do Was o pomoc.
Tv 40-43'' przeznaczony do sypialni odległość oglądania 2 m. Sygnał ze zwykłej anteny ''dachowej'' lub pokojowej. Tv ma służyć głownie do oglądania filmów z internetu wieczorami poprzez wi-fi więc najbardziej mi zależy na takim modelu gdzie wi-fi i filmy będą działać płynnie bez zacinania.
Fajnie by było żeby była natywna matryca 100Hz - chyba że to zwykłej anteny nie jest to ''aż tak'' potrzebne?
Początkowo zdecydowany byłem na Panasonica 42AS650E ale w tych sklepach koło mnie gdzie zamierzam kupić już ich od jakiegoś czasu nie ma.
Jest jeszcze polecany model Samsunga UE40H6400 ale sporo się czyta o wadliwości tych tv ostatnio i często ludzie straszą że matryca w środku się kurzy, jak to możliwe? jest nieszczelny ekran?

A może lepiej się zdecydować na model tegoroczny np Samsung UE43J5500 ? bo choć matryca 50 hz ale ludzie bardzo chwalą sobie ten cały Tizen do internetu.
Które modele najlepiej się sprawują do oglądania filmów przez internet? Samsung, Philips ze swoim androidem?

Budżet max do ok 2000 zł.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych masz :
Philips 40PFH 5500
Sony 40 W 705
Philips 40PFH6550
Samsung 40H6400
 

GregoryPek

New member
Witam, dzisiaj byłem na żywo pooglądać sobie telewizory w sklepie, i powiem tak, - do 3,5 - 4 tys. zł najlepiej rzeczywiście wypadały samsungi i philipsy. Sony i Panasonic strasznie ciemny obraz w porównaniu z innymi nie wiem czemu ale przez to wydawał się gorszy na tle innych, może w domu przy ciemnym świetle byłoby inaczej. Powyżej 4 tysięcy zł nie widziałem żadnej różnicy w różnych markach więc powiedzcie czy ta matryca natywna 100 czy 120 hz jest tak konieczna? Może oko zwykłęgo człowieka i tak nie wyłapie różnicy między tym a 50 hz, może obraz bardizej zależy od różnych filtrów, bo np w tanich modelach do 2 tys wszystkie matryce 50 a jednak obraz potrafił być dużo lepszy lub dużo gorszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnice są duże. W sklepie były demo programy. W domu nie jest tak różowo.
Panasonic faktycznie odpuścił jakość w tym roku...
A w klasie cenowej będziesz mieć bardzo dobre modele.
 

Peresik

New member
Do 2 tysi to albo LG 652v albo Samsung h6400 . ja kupiłem lg i jest ok jeśli chodzi o Wi-Fi to jest luz, obraz ładny a ty chyba tego oczekujesz.
 
Do góry