40-42" Full Hd

Mabri

New member
Xaverux napisał:
No teraz to już naprawde zgłupiałem. Ludzie pomóżcie, niewiem ktory telewizor wybrac. Już byłem zdecydowany na JVC 40S70 lub SAMSUNG LE40N71B

Dobrze kombinowałeś, po co robisz sobie dalsze problemy.
Weż te dwa modele plus jeszcze jakiś dużo droższy full hd na prezentację do domu i zobaczysz, że zostaniesz z modelem JVC.
Ja już to przerabiałem. Skróć sobie udręki i przestań już czytać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie ma lepszej sposobności sprawdzenia - jak prezentacja w domu.
Tak zawsze musisz się na kimś opierać . A tak wybierasz sam. A przecież ten zakup nie robisz dla innych tylko dla siebie.
Oczywiscie ceny podawane w wypowiedziach uległy mocnym zmianom / duże spadki/ , ale i tak wykorzystanie full hd do telewizji i sygnału SD - jest tak jak powiedział - ein.
Kompresja obrazu to jest to co się rzuca wszystkim a oczy przy oglądaniu sygnału Sd - ale trudno to nazwać.
Dlatego nie kupuj obrazu na zapas - bo pożałujesz. Chyba że już dziś przynajmniej 20% programów , filmów - korzystasz w HD.
Przypomina to kupowanie za dużych butów. Jak do nich dorośniesz bedziesz musiał je zmienić.
Za kilka lat jak chociaż 30% będziesz mógł wykorzystać w pełni Full Hd - to telewizor nowej generacji - będzie"trochę inny" i "trochę tańszy"
Zamów prezentację to się sam przekonasz.
Zaoszczędzisz kasę , nerwy i zdrowia.
pozdrawiam
 
Do góry