40-42 cale 3D w rozsadnej cenie

83piotrek

New member
Witam, szukam dobrego tv 40-42cale (preferowane 42), ktory bedzie smigal i mnie nie irytowal.
Teraz mam 32 cale samsunga ze sredniej polki, czyta wszytskie filmy i napisy. Mialem tez blu raya lg 220bp, irytowal mnie, ciagle problemy z napisami, slabo dzialaalo dlna-ciagle jakies problemy a smart chodzil jakby procesor byl z poprzedniej epoki, stad lg boje sie choc wizualnie pasuje mi model 620. W samsungach nie pasuje mi ze maja 40 cali. Rozgladam sie tez za panasami...
Dzis bylem w sklepie i porownywalem lg 620 ze stojacymi samsungami i na tych ustawieniach co byly w sklepie- samsungi maja ladne, zywe kolory,ostre a lg obraz strasznie mdly i nie podobal mi sie,,,


1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? około 16m2

2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? około 2,5m

3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2

4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? lekko bokiem

5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stac

6.Jak słońce świeci w pokoju ? Z prawej strony od tv, mam rolety

7.Jaki masz obecnie telewizor ? samsung led 32 cale

8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? świetny obraz,czytanie wsz a-z z pendrive,zeby nie irytowal glupimi rozwiazaniami, najlpeiej jakby mial wbudowane wifi, zeby nie przenosic routera

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? dekoder hd multimedia polska plus filmy z pendrive

10.Jakie urządzenia ? starszaw kino sony dav 660- jako zrodlo dzwieku w filmach

11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? około 2-3

12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? lepsza :)

13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? ogolnie tv-discovery itp

14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? bardzo zadko

15.Czy zamierzasz grać w gry - nie

16.Preferencje co do marki ? samsung, panasonic, lg???

17.Preferencje co do wielkości ? 40 - 42 cale- najlepiej 42

18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? glupota tworcow

19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?wieczorami

20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?2500

21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? musi miec 3d, wole chyba pasywne, bo po okularach w kinie boli mnie glowa
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do nie przekraczalnej wartości masz Philips 42PFL 5008 z ambilightem
A Panasonica kupisz spokojnie bo to nowy model.
 

83piotrek

New member
Dzis bylem w sklepie, testowalem oba tv- pendrive z 4 filmami, 1 w 3d mkv
Panas odczytal wszytsko, choc jeden byl dziwnie pomniejszony jakby na pol obrazu.
Philips odczytal tylko 2, nie odczytal mkv 3d- slabiutko....
 

OST

New member
Zobacz LG 42LA691s TV z tego roku, po prostu świetny, najlepszy w klasie cenowej do 3000 zł, bije na głowę Panasonica 42ET60 i wszystkie Panasy do swojej kwoty, naprawdę jest na co popatrzeć, sam byłem zaskoczony!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem co miałeś - ale jak na obrazkach , wszystkie które mu podałem z pendrive Philips odtwarza.
 

83piotrek

New member
Kupilem Panasa et-60.
Wyjasnila sie sprawa z Philipsem, dlaczego nei czytal filmow.
W sklepie panas odczytal wszystko, pozniej philips tylko 2.
Po kupnie panas odczytal tez tylko dwa, w sklepie podzcas odlaczania od tv poprostu popsul nie pendrive.

Intensywnie testuje panasa, niestety juz widze problemy z czytaniem napisow przy mkv(mam film z wbudowanymi napisami w kilku jezykach i wtedy plik zewn jest odrzucany)--- dla mnie slabo.........
 

OST

New member
LG nie ma z tym problemu, szkoda że na tej stronie, ludzie kierują się stereotypami, większość z nich mówi o TV, chodź nawet nie byli zobaczyć w sklepie jak wygląda całokształt, jeśli nie masz znajomego w żadnym sklepie, to ciężko jest podłączyć dysk i testować przez 40 minut, ja tak robię i mówię jak jest :)
 

Adixo

New member
Kupilem Panasa et-60.
Wyjasnila sie sprawa z Philipsem, dlaczego nei czytal filmow.
W sklepie panas odczytal wszystko, pozniej philips tylko 2.
Po kupnie panas odczytal tez tylko dwa, w sklepie podzcas odlaczania od tv poprostu popsul nie pendrive.

Intensywnie testuje panasa, niestety juz widze problemy z czytaniem napisow przy mkv(mam film z wbudowanymi napisami w kilku jezykach i wtedy plik zewn jest odrzucany)--- dla mnie slabo.........

Nie prawda, nie jest odrzucany zrób tak: Ja ustawiam tak jeśli film ma wbudowane angielskie napisy i mam plik srt z napisami polskimi w opcji napisy ustawiam: kodowanie napisów w opcji kodowanie napisów ustawiam: europa środkowa CP-1250 i czyta już napisy z pliku ;)
 

OST

New member
No tak, lepiej weź LG, będziesz mieć super LED który się wypala :D Jedyne takie na rynku :)

Widzę, że ktoś negatywnie nastawiony się pojawił, po pierwsze tzw. wypalanie pikseli następuje w każdym TV po dłuższym czasie, około 6-7 lat, po drugie nowa technologia LG oraz innych firm zapobiega temu w praktycznie 100%, ten model co podałem nikt się nie skarży. Po trzecie z każdego TV można wyciągnąć jakieś minusy,

Samsung - ogromny Clouding
Philips - te telewizory bardzo często zawieszają się, lub problem z ich włączeniem
Sony - tu ja przynajmniej wad nie widzę, po za malutkim cloudingiem, TV najlepsze ale też nie tanie

Następnym razem uzasadnij swoją wypowiedź bo rzucasz jak mięsem. Ktoś kto kupuje i szuka rad nie wie co jest pięć pozdrawiam...
 

tdx

New member
Bez reklam
Widzę, że ktoś negatywnie nastawiony się pojawił, po pierwsze tzw. wypalanie pikseli następuje w każdym TV po dłuższym czasie, około 6-7 lat, po drugie nowa technologia LG oraz innych firm zapobiega temu w praktycznie 100%, ten model co podałem nikt się nie skarży. Po trzecie z każdego TV można wyciągnąć jakieś minusy,

Samsung - ogromny Clouding
Philips - te telewizory bardzo często zawieszają się, lub problem z ich włączeniem
Sony - tu ja przynajmniej wad nie widzę, po za malutkim cloudingiem, TV najlepsze ale też nie tanie

Następnym razem uzasadnij swoją wypowiedź bo rzucasz jak mięsem. Ktoś kto kupuje i szuka rad nie wie co jest pięć pozdrawiam...

Na czym polega ogromny clouding w samsungu we wszystkich czy jakimś konkretnym modelu?
 
Do góry