4 portowy switch HDMI z pilotem !

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam !
Przeszukując otchłanie neta natrafiłem na stronę firmy ATEN ,ktora oferuje m.in taki oto 4 portowy switch hdmi dzieki ktoremu do tv mozna podłaczyć aż 4 urządzenia Jest to niezłe rozwiązanie przy coraz wiekszej ilości posiadanego przez nas sprzętu z wyjściem hdmi a dodatkowym atutem jest pilot , pozwalający na przełączanie pomiędzy np tunerem sat lub dvd
.


7090_01_std.jpg

VS-481 HDMI Switch to urządzenie pozwalające na podłączenie czterech źródeł sygnału video (odtwarzacz DVD, tuner satelitarny, kamera, camcorder itp...) w standarcie HDMI do jednego monitora (telewizora).​

Cechy:
  • Cztery gniazda wejściowe HDMI w tym jedno z przodu dla zapewnienia wygody w obsłudze urządzeń przenośnych.
  • Obsługuje wysokie rozdzielczości HDTV 480p, 720p, 1080i oraz 1080p
  • Obsługuje standardy VGA, SVGA, SXGA (1280x1024) i UXGA (1600x1200)
  • Obsługa z panela czołowego lub za pomocą dołączonego pilota
  • Diodowa sygnalizacja aktywnego portu wejściowego
  • Zgodny z HDMI 1.2
  • Zgodny z HDCP
7090_02_std.jpg


7090_03_std.jpg

Diagram:
7090_04_std.jpg

Specyfikacja:

Device Connections4Display Connections1Port SelectionPushbutton, IR Remote ControlConnectorsDisplayHDMI Out1 x HDMI Type A Female (Black)DeviceHDMI In4 x HDMI Type A Female (Black)Power 1 x DC Jack (Black)LEDsOn Line4 (Orange)Selected4 (Green)Switches Port Selection4 x Pushbutton, Remote ControlVideo1600x1200@60Hz;480P,
720P,1080i,1080PPower ConsumptionDC 5.3 V, 2 WEnvironment Operating temperature0 - 50˚CStorage temperature -20 - 60˚C Humidity0 ~80% RH, NCPhysical
PropertiesHousingMetalWeight0.45 kg Dimension ( L x W x H ) 20.00 x 8.00 x 2.50 cm​

(na podstawie aten.pl oraz ajm.pl)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
pinja napisał:
Ciekawe czy ten wynalazek zadziała z n recorderem, może ktoś wie?

Działa, mam taki przełacznik z Allegro :krol:

Do telewizora samsung podłaczam dekoder nKi, odtwarzacz Blu-Ray Samsung BP-P1000 i Kamere HDR-UX3e Sony.

Wszystko działa OK, jedynie przełaczenie na Blu_ray powoduje 3-4 semundową zwłoke zanim pokaze sie obraz na ekranie telewizora. :confused:
 
Ostatnia edycja:

Woody

New member
Witam. Teraz na allegro kupiłem no-name za 160 zł za to z HDMI 1.3, też z pilotem. Daje się zaprogramować w makrach na Harmony 525.
 
Do góry